Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hardkorowcy nie grają w Call of Duty?

62 postów w tym temacie

CoD zmienił platformę docelową od tego czasu, teraz to FPS konsolowy z portem na PC - czasy promoda i modów w ogóle już dawno przeminęły, zresztą to tyczy się nie tylko tworów tej firmy. Jeśli spodziewasz się czegoś równie ''skillowego'' jak legendarna czwórka to raczej się zawiedziesz. To papka dla mas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> hmm hardcore? czy tam Muminek? ważne ze straci kasę na odgrzewany kotlet od którego
> już robi nie dobrze gdy o nim myślę .
Ehh, i kolejny fanboy BF zachowujesz się jak idiota broniąc swojego BF''a sam mam BF''y i Cod''y ale CoD bardziej mi się podoba taka jest moja opinia.Ale kurna nigdy nie mówiłem że BF to gówno. A ty pokazujesz tylko poziom swojej głupoty i niedojrzałości pewnie nawet nie grałeś w coda ale to że nawet go nie widziałeś nie powstrzyma cie do obrażania graczy Call of Duty. Jeszcze jedna kwestja Kał of, ehh brak mi słów ponieważ ludzie którzy to piszą są naprawde śmieszni i pewnie grają w BF bo to jest modne w ich gimnazjum a tak naprawde nie umią zrobić jakiegoś fajnego wyniku.Tą wypowiedź kieruje nie tylko do ciebie ale do osób tego typu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować