Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 1 i 2 trafią na PlayStation? CDP RED rozwiewa wątpliwości

18 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie pierwszą odsłoną serii, która zawita na konsolę Sony. CDP RED wyjaśnia status poprzednich części i podkreśla, że nie trzeba ich znać, by dobrze bawić się w "trójce".

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 1 i 2 trafią na PlayStation? CDP RED rozwiewa wątpliwości" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki minus dla CD Projekt Red !
Olewacie fanów konsoli Sony!
Na biznesie się nie znacie jak widać bo wydanie całej trylogii było by świetnym posunięciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź należy zatem odnieść zarówno do nowej, jak i tej dostępnej od 2005 roku konsoli Sony.

Listopad 2006.

Chyba, że co innego masz na myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 09:53, bondx napisał:

Wielki minus dla CD Projekt Red !
Olewacie fanów konsoli Sony!
Na biznesie się nie znacie jak widać bo wydanie całej trylogii było by świetnym posunięciem...


Przestań się denerwować bo złość piękności szkodzi.
Odetchnij głęboko kilka razy...
Lepiej?
To teraz usiądź i na spokojnie pomyśl o tym ile CDPR musiał włożyć pracy i funduszy w przeportowanie W1 i W2 na PS3/PS4 a ile by na tym zarobił. Wątpię by im się taki zabieg zwrócił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinni dać coś w rodzaju opowiadania które w skrócie wyjaśniłby co się stało kim są dane postacie itd. Podobnie mieliśmy w SC2 gdy podczas instalacji gry mogliśmy usłyszeć historię SC1 oraz dodatku Brood War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... podczas konsolowej premiery dwójki, też się wspominało o wersji na PS3, więc nie zdziwiłbym się, gdyby podobnie było teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 13:59, theZoSo napisał:

Wiesz... podczas konsolowej premiery dwójki, też się wspominało o wersji na PS3

Właśnie. "Wspominało się". A przy Wieśku 3 mamy już oficjalne potwierdzenie od obu stron i dziesiątki wywiadów od CDPR, w których to potwierdzają. To nie PS3 i Cell, tutaj dużo łatwiej zrobić konwersję na drugą platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wielki minus dla CD Projekt Red !
> Olewacie fanów konsoli Sony!
> Na biznesie się nie znacie jak widać bo wydanie całej trylogii było by świetnym posunięciem...

Człowieku spokojnie bo ci gul skoczy, CDP Red doskonale wie co robi a już na pewno lepiej od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wielki minus dla CD Projekt Red !
> Olewacie fanów konsoli Sony!
> Na biznesie się nie znacie jak widać bo wydanie całej trylogii było by świetnym posunięciem...
Może dla garstki, ale większość graczy woli zagrać od razu w ten najnowszy tytuł, a nie bawić się ze starociami. Ja oczywiście lubię sięgać najpierw po część pierwszą (o ile nie została wydana 150 lat temu na jakąś prototypową konsolę), ale wiem, że dużo graczy, a zwłaszcza takich, co pograją w czasami w jakiś głośniejszy tytuł, mają podejście właśnie takie a nie inne. CDP Red dobrze o tym wie i niespecjalnie mnie dziwi ich decyzja. Zresztą jedynka ruszy nawet na dzisiejszym sprzęcie biurowym, więc jedyny problem, to dwójka. Ale dla chcącego nic trudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z CDProjekt to czyta. Czy nie lepiej byłoby gdyby w tytule zrezygnować z napisu 3. Wiedźmin "Dziki Gon" chyba prezentuje się równie dobrze. Trafia taki produkt na nowe konsole i nie rodzi obaw o poprzednie części. Jest tak samo świeży jak next geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że nie będzie. Ostatnią rzeczą, jakiej nam trzeba, jest opóźnienie premiery Cyberpunka 2077. Jedynka hula teraz na każdym pececie (jest też mac-wersja).


@pawell75

Już za późno, choć istotnie coś w tym jest. Ja jednak jestem zwolennikiem ciągłości nomenklatury. Skoro się powiedziało A i B, trzeba powiedzieć C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jakiś mądry pan od jakiegoś wielkiego wydawcy powiedział kiedyś, iż czasami lepiej usunąć numerek w nazwie, aby nie zniechęcić nowych graczy do starego ip. Bo taki zobaczy trójkę, czy nie daj Boże czwórkę w tytule i sobie odpuści, bo ile trzeba nadrobić. Także to myślenie jak najbardziej na miejscu, ale też nieodkrywcze :) (choć sam o tym zapomniałem i dopiero Ty mi o tym przypomniałeś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dwójka by się przydała, jak kupowałem niedawno w cdp https://cdp.pl/gry/wiedzmin-2-zabojcy-krolow to tam niezaauważyłme że to jest na pc, ale mam obie platformy. Jednakze wole konsole i mam nadzieje że to wyjdzie, mimo ze premiera była ponad dwa lata temu. Jestem świeżym fanem Wiedźmina, jedynkę już poznałem całą i gra jest zarąbista. Jak ktoś będzie coś wiedział w tej sprawie niech da znać, wiem ze często takie informacje wyciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować