Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ken Block dołącza do obozu Need for Speed!

7 postów w tym temacie

Czyli co... będą robić drugiego Pro Streeta czy jakoś tak? Ciekawe czy będzie on nadal w grach z serii DiRT. Fajnie by było, bo akurat Gymkhana z całego trzeciego DiRTa podobała mi się najbardziej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że sobie poszedł. Może klimat w końcu będzie taki, jaki być powinien, miałem już dość tego ziomalstwa. A z kolesia niezły sprzedawczyk - nie ma co się oszukiwać - dla wielu stał się znany właśnie dzięki DiRTowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I bardzo dobrze, że sobie poszedł. Może klimat w końcu będzie taki, jaki być powinien,
> miałem już dość tego ziomalstwa. A z kolesia niezły sprzedawczyk - nie ma co się oszukiwać
> - dla wielu stał się znany właśnie dzięki DiRTowi.

Masz racje, zupełnie nie był znany jako właściciel firmy DC, ani z wspomnianej wyżej Gymkhany :) DiRT owszem rozreklamował go, ale wcześniej już był bardzo znany. Poza tym klimat DiRt''a z Kenem bardzo mi odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co Wy wiecie o sportach motorowych?no tyle że o KB dowiedzieliście sie z DIRTa. seria NFS dawno zeszła na psy i mam nadzieje że w nowych będzie można poszaleć odrywając sie od toru i ulicy. Każdy myśli że wydając 50k na samochód to jest mistrzem driftu. taki sport to 500-1000zł dziennie przy treningu.lubie buty z DC, nienawidze Forda i podziwiam Kena bo w WRC albo dojedzie jako pierwszy albo wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować