Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Origins - recenzja

109 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2013 o 14:38, TobiAlex napisał:

Skoro Alek wyraźnie napisał o kartach NV to dlaczego wspominasz o PS3??? O.o

PS3 ma GPU od nVidii :E

Spoiler

Tak, wiem jak wygląda sprawa z PhysXem na PS3 - GPU tego nie liczy, robi to Cell


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 00:03, Eternal101 napisał:

Stary wybacz ale ty masz coś z głowa? /.../
Ahahaha głupote to ty swoją pokazujesz, /.../ Typowy internetowy
troll z kontem po to by sprowokować. Siemano i nie odpisuj mi bo naprawdę nie mam zamiaru
z tobą dalej tego ciągnąć bo ani nie masz argumentów ani nic więc siemanko.

Przepraszam, że się wtrącam nie potrafisz w inny sposób prowadzić dyskusji i wyrażać to w taki sposób? Może faktycznie osoba, z którą dyskutujesz nie ma racji, a może Ty tej racji nie posiadasz nie wnikam. Prosiłbym jednak o trochę kultury i więcej szacunku do rozmówcy. Degrad -2 za recydywę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trybem multiplayer. Gdy ładuje mi się już match po minucie pokazuje mi się czarny ekran i myszka, steam''a mogę normalnie otworzyć. Ma ktoś podobny problem.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 19:41, Isildur napisał:

Przepraszam, że się wtrącam nie potrafisz w inny sposób prowadzić dyskusji i wyrażać
to w taki sposób? Może faktycznie osoba, z którą dyskutujesz nie ma racji, a może Ty
tej racji nie posiadasz nie wnikam. Prosiłbym jednak o trochę kultury i więcej szacunku
do rozmówcy. Degrad -2 za recydywę...


Widzę że moderatorka się uwzięła na mnie i za to żę gościu nazwał mnie idiotą nic nie dostał a ja -2 degrad to chyba lekka przesada. Widziałem gorsze teksty i ludzie dostawali ostrzeżenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako fan uniwersum, a nie tych growych pierdół o które macie gorzkie żale, mówię wam z szacunkiem dla rocksteady które zbudowało podwaliny tej gry... Arkham origins to zdecydowanie najbardziej klimatyczna i odzwierciedlająca gacka część. Pierwsze godziny gry to samo podziwianie pieknych budynków i siedzenie na gzymsach do których nawet się przyciągnąć hakiem nie da, ale SĄ!!! jak w bajce !!!! Mimo, że rocksteady dopieściła AC niemalże idealnie pod względem technicznym to brakowało tego czegoś co jest w AO... zdecydowanie najlepsza część dla takiego fana jak ja...
mimo, że słabsza technicznie to i tak bez spadku płynnosci na starej już karcie przy max ustawiniach...:O lokacje też o wiele mniej ponure, a bardziej batmanowskie typu BTAS!
no gratka po prostu, dla mnie idealna 10/10, a to dlatego że poprzednie były prawie idealne, a montreal dodał coś czego do tego ideału brakowało, w końcu mieli czas na przemyślenia, czekam na kolejny ich projekt na takim silniku, nie chce innowacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako fan uniwersum, a nie tych growych pierdół o które macie gorzkie żale, mówię wam z szacunkiem dla rocksteady które zbudowało podwaliny tej gry... Arkham origins to zdecydowanie najbardziej klimatyczna i odzwierciedlająca gacka część. Pierwsze godziny gry to samo podziwianie pieknych budynków i siedzenie na gzymsach do których nawet się przyciągnąć hakiem nie da, ale SĄ!!! jak w bajce !!!! Mimo, że rocksteady dopieściła AC niemalże idealnie pod względem technicznym to brakowało tego czegoś co jest w AO... zdecydowanie najlepsza część dla takiego fana jak ja...
mimo, że słabsza technicznie to i tak bez spadku płynnosci na starej już karcie przy max ustawiniach...:O lokacje też o wiele mniej ponure, a bardziej batmanowskie typu BTAS!
no gratka po prostu, dla mnie idealna 10/10, a to dlatego że poprzednie były prawie idealne, a montreal dodał coś czego do tego ideału brakowało, w końcu mieli czas na przemyślenia, czekam na kolejny ich projekt na takim silniku, nie chce innowacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować