Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Origins - recenzja

109 postów w tym temacie

> Zagrałem raptem 2 godziny, ale mogę już teraz stwierdzić, że to jedna z najgorszych polonizacji
> z jaką miałem do czynienia, a konkurencja jest silna.
>
> "Penguin''s pretty pissed off ''bout the deal going south"
>
> "Pingwin jest wkurzony z powodu transakcji na południu"

LOOOOL, polska tłumacz dobra tłumacz, znać idiom każdy prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/artykul/2011/09/15/gears-of-war-3-recenzja.shtml
Tutaj też jest zarzut, że gra jest tym samym co poprzednie części, a ocena zdecydowanie wyższa. Myszasty, to jak to jest? :P
Samej recenzji nie czytałem, nie chcę sobie sugerować opinii przed zagraniem (a kiedyś zagram na pewno, pewnie już bym to robił gdyby nie system), tylko spojrzałem na plusy i minusy, a przy okazji pobieżnie przeglądnąłem też recenzję gry na filmwebie i tam sobie fabułę bardzo chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 22:13, ManweKallahan napisał:

http://www.gram.pl/artykul/2011/09/15/gears-of-war-3-recenzja.shtml
Tutaj też jest zarzut, że gra jest tym samym co poprzednie części, a ocena zdecydowanie
wyższa. Myszasty, to jak to jest? :P
Samej recenzji nie czytałem, nie chcę sobie sugerować opinii przed zagraniem (a kiedyś
zagram na pewno, pewnie już bym to robił gdyby nie system), tylko spojrzałem na plusy
i minusy, a przy okazji pobieżnie przeglądnąłem też recenzję gry na filmwebie i tam sobie
fabułę bardzo chwalą.


W ogóle sytuacja z recenzjami jest dziwna ...
na Gry - online chwalą fabułę jako najmocniejszy element gry, natomiast CD Action gani grę za " kretyńską " fabułę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 22:21, lis_23 napisał:

W ogóle sytuacja z recenzjami jest dziwna ...
na Gry - online chwalą fabułę jako najmocniejszy element gry, natomiast CD Action gani
grę za " kretyńską " fabułę ...

Różni ludzie mają różne gusta i opinie. Nihil novi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę jednak, że taka rzecz jak sensowna konstrukcja fabuły to rzecz obiektywna, a jak komuś się fatalnie skonstruowany scenariusz podoba, to znaczy, że dał się wrobić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy ludzie macie z tymi ocenami? Przecież ocena 7.0 świadczy o tym, że gra jest dobra, ale nie, bo teraz ocena niżej niż 9 to syf i nie warto tego ruszać. Kurcze jakieś 10-15 lat temu jak gra dostała 7 to był to na serio dobry wynik, a syfy miały oceny pokroju 3-4 więc przestańcie płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na razie ogralem jakies 4 godziny i w sumie mi pasuje, ale widze krok wstecz wzgledem AC w rozmiarze mapy i mozliwosciach poruszania sie po niej. Co chwile musze latac dookola jakiegos budynku, bo nie idzie zaczepic haka. Samo miasto tez jest skomplr4esowana i uproszczona wersja miasta z AC, co rowniez mnie troche odrzuca. Co do wersji PL to sie nie wypowiem, bo zawsze o ile Steam pozwala to mam ustawiony 100% eng :D

Za to zauwazylem sporo bugow w skryptach. Zdazylo mi sie kilkukrotnie, ze nie moglem otworzyc drzwi, nie moglem sie wczolgac do szybu wentylacji albo nagle znikal caly dzwiek poza odglosami menu i mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem pierwsze parę zdań i jak dla mnie wystarczą za reckę. Mroczna, gęsta atmosfera, plus Gotham, plus Batman i jestem szczęśliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na amazonie jeszcze wczoraj coś było. Fotek nie zrobię, bo nie mam pod ręką nic co mogłoby je porządnie pstrykać, a jako że nie mam na razie miejsca na figurki to ich raczej ostatnio nie rozpakowuję (zwłaszcza po tym jak moja Arthuria (aka Saber) została zniszczona... 2-3 lata temu. Patrzę tylko czy nie ma jakichś widocznych wad).

Na tym filmie wszystko jednak widać: http://www.youtube.com/watch?v=VnV0cj4FXZY&t=6m
Ja tam jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 20:31, Demagol napisał:

> 7.0 no chyba lekko zaniżyliście ocene tej gry nie sądzicie? Gra zasługuje na mocne
9/10
> według mnie.

To napisz własną recenzję i wyślij do gram.pl, a innym pozwól mieć własną opinię.

Współczesnym grom odcinającym kupony od znanych marek lub jadącym na schematach na samym
starcie obniżam ocenę do 7/10, a nawet jeszcze niżej, zresztą tego 7/10 nigdy nie przekraczają.



A czy ja krytykuje recenzję samą w sobie? Nie! Czytaj ze zrozumieniem bo po prostu zdziwiło mnie że ma niską ocenę bo takie CoD''y co roku to samo oceny po 8+ a gra która wychodzi co 2-3 lata dostaje ocene 7/10? AAA no tak bo to nie "dzi ti ej fajf" :(. P.S. Gdyby mi się chciało pisać recenzję to może bym i coś napisał ale że mi się nei chce to nie ma tematu ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 07:25, Eternal101 napisał:

A czy ja krytykuje recenzję samą w sobie? Nie! Czytaj ze zrozumieniem bo po prostu zdziwiło
mnie że ma niską ocenę bo takie CoD''y co roku to samo oceny po 8+ a gra która wychodzi
co 2-3 lata dostaje ocene 7/10?


Odgrzewany kotlet to odgrzewany kotlet - ostatni CoD dostał wyższą ocenę bo grę recenzowała inna osoba, a i zmiany w rozgrywce były istotniejsze niż w tym wypadku. 9/10 dla nowego Batmana to jakiś żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 12:12, Demagol napisał:

Zastanawia mnie jedna rzecz - jeżeli wydawcy wydają kolejnego odgrzewanego kotleta, to
na co poszły te 2-3 lata aktywnej produkcji?


Można się tylko domyślać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest też takie coś jak odświeżanie. Wygląda i smakuje dobrze, ale przed tym zabiegiem, nawet pies by tego nie ruszył. Na szczęście nowego Batmana to nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować