Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V rozeszło się do sklepów w liczbie około 29 milionów sztuk

13 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2013 o 23:02, ww3pl napisał:

Hesus, not again.

Najlepszym się zdarza.

Spoiler

Tak smaruję, bo liczę na to, że dostanę od Ciebie jakiegoś gifa czy ciepłą posadkę :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2013 o 23:13, Henrar napisał:

> Hesus, not again.
Najlepszym się zdarza.

Spoiler

Tak smaruję, bo liczę na to, że dostanę od Ciebie jakiegoś gifa czy ciepłą posadkę
:3


Rzucę gifem jak pojadę jutro do siebie, gdzie będę miał komfortowy Internet bez limitu pełen wspaniałych gifów dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra rewelacyjna* - sukces w pełni zasłużony. Z tego co kojarzę to zeszło nawet więcej egzemplarzy niż przewidywali analitycy. Wynik absolutnie kosmiczny, do tego gol podaje, że wersje cyfrowe również pobiły rekordy na PSN i Xbox Live.


* Po GTA V ciężko będzie mi się grało w inne sandboxy, ze względu na obsesyjną dbałość R* o detale. Chcąc nie chcąc zawsze się to nawet mimochodem porównuje i konkurencja na tym polu wypada po prostu blado...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, przeszedłem, sprzedałem. Czekam na wersję PC, bo granie w 20 FPS to wątpliwa przyjemność, nawet przy tak dopracowanej grze. Online jest takie sobie, może coś do czasu premiery pecetowej wersji ogarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem, przeszedłem, sprzedałem. Czekam na wersję PC, bo granie w 20 FPS to wątpliwa
> przyjemność, nawet przy tak dopracowanej grze. Online jest takie sobie, może coś do czasu
> premiery pecetowej wersji ogarną.

To ty chyba konsole z drewna masz :P Wszyscy narzekają na jakieś spadki FPSów, a ja przez ponad 50 godzin gry doświadczyłem spadków może 3 razy, o co chodzi?! O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 1 miliard to gta5 zarobiło w 1 dzień ;)
Gościu miętki, 1 miliard = Tysiąc milionów.
Bilion = Tysiąc miliardów.
Sprawdz ile ma kasy najbogatszy człowiek. Watpie ze wiecej niz 100 miliardów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować