Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Ghosts z obowiązkową instalacją na Xbox 360; limit graczy pomniejszony do 12

16 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Instalacja zabierze Wam całe 3 GB miejsca na dysku i w razie potrzeby, tak jak w przypadku Grand Theft Auto V, możecie wyręczyć się odpowiednim pendrivem kompatybilnym z konsolą.

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: Ghosts z obowiązkową instalacją na Xbox 360; limit graczy pomniejszony do 12" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to wogóle jest?
Jakiś gówniany okrojony port zamiast pełnoprawnej ładnej gry zrobionej specjalnie pod jakąś konsole.
Że jak?! 720p na konsoli nowej generacji i to w dodatku w grze, która graficznie jeszcze biega z dzidą za mamutami?
To jakieś jaja normalnie są, żal i żenada...
I po to mam kupować nową konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Powód nie jest szczególnie znany, ale najprawdopodobniej było to konieczne poświęcenie na rzecz zachowania odpowiednio poziomu grafiki i płynności w rozgrywkach typu multiplayer. " W tym momencie oplułem monitor. Gdzie te czasy, kiedy grało się na serwerach w 50 osób? To była rozpierducha i prawdziwe pole walki, a nie jakieś podchody na mapach wielkości mojego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"na rzecz zachowania odpowiednio poziomu grafiki i płynności" ~ Grafika? Gdzie? :D
AAAaaa, no tak :) CoD ma też Levolution... xD Spadający słup... rozwalenie jednej, pojedynczej ściany na całą mapę... no taaak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 09:57, Dadziol20 napisał:

" Powód nie jest szczególnie znany, ale najprawdopodobniej było to konieczne poświęcenie
na rzecz zachowania odpowiednio poziomu grafiki i płynności w rozgrywkach typu multiplayer.

" W tym momencie oplułem monitor. Gdzie te czasy, kiedy grało się na serwerach w 50 osób?

Zapraszamy do Bfa, tam jest do 64 graczy na mapie.
Wbrew pozorom, częściej musiałem szukać przeciwnika w Codzie niż w BFie, bo mimo małych map te żałosne teamy (6 albo 8 osób na stronę !?) są żałośnie śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 13:37, Ekonochrist napisał:

Hahahaha ah te zajebiste KĄSOLE :D
Ograniczenie do 12 graczy w sieci <turla się ze śmiechu po podłodze>

Masz świadomość, że mówisz o sprzętach, które mają 512 MB Ramu (256 w przypadku PlayStation 3) i są starsze niż komputery większości gramowiczów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 13:34, Nort napisał:

> Widzę że teraz konsole zaczynają przypominać PC''ty :D./
Albo PC konsole :P


Konsole w PC bo to na PC zawsze trzeba było instalować grę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Hahahaha ah te zajebiste KĄSOLE :D
> > Ograniczenie do 12 graczy w sieci <turla się ze śmiechu po podłodze>
> Masz świadomość, że mówisz o sprzętach, które mają 512 MB Ramu (256 w przypadku PlayStation
> 3) i są starsze niż komputery większości gramowiczów?

Wiele osób nie do końca czyta nawet tytuł newsa i dodaje komentarz :P Mam wrażenie że nie wszyscy zrozumieli że chodzi tu o ps3 i x360 a nie o ps4 i X1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hahahaha ah te zajebiste KĄSOLE :D
> Ograniczenie do 12 graczy w sieci <turla się ze śmiechu po podłodze>

Słaby troll jest słaby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować