Zaloguj się, aby obserwować  
gieroj

Jaki to ma sens...?

44 postów w tym temacie

Czsasem jak se piszę np. na forum czy robię se herbate, czy oglądam se TV to się zastanawiam jaki to ma sens, skoro ludzkość zginie. A także skoro to np. 2 godxinki śmiechu lub 10 min. picia herbaty i nie ma tego. Jaki to ma sens w życiu? Wytłumaczmy to sobie :-/ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:22, gieroj napisał:

Czsasem jak se piszę np. na forum czy robię se herbate, czy oglądam se TV to się zastanawiam
jaki to ma sens, skoro ludzkość zginie. A także skoro to np. 2 godxinki śmiechu lub 10 min.
picia herbaty i nie ma tego. Jaki to ma sens w życiu? Wytłumaczmy to sobie :-/ :-)

Bo naprzykład chce mi sie pic i robie sobie herbate a jak bym se nie zrobił to bym umarł z pragnienia wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:30, barteg napisał:

Bo naprzykład chce mi sie pic i robie sobie herbate a jak bym se nie zrobił to bym umarł z
pragnienia wczesniej :D



E, no nie! Umrzesz tak czy siak więc w czym szlak? ja bym wolał wcześniej umrzeć...bo śmierć też nie ma sensu...to beznadziejny odruch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:35, BlackBomb napisał:

Ja wole później :D Więcej sobie pogram......



A to co innego :-) Ja jak widzisz tu piszę...sprawia mi to przyjemność...ale po co to się pytam? wszystko zginie, wszystko zaniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:36, gieroj napisał:

> Ja wole później :D Więcej sobie pogram......


A to co innego :-) Ja jak widzisz tu piszę...sprawia mi to przyjemność...ale po co to się pytam?
wszystko zginie, wszystko zaniknie...

A skad wogóle wiesz ze ludnosc wyginie masz pewnosc moze za te jakies 1000000 lat wymysla cos na niesmiertelnosc wszczepia swiatu mikroprocesor antywybuchania !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:36, gieroj napisał:

> Ja wole później :D Więcej sobie pogram......


A to co innego :-) Ja jak widzisz tu piszę...sprawia mi to przyjemność...ale po co to się pytam?
wszystko zginie, wszystko zaniknie...



ty to chyba masz jakas depresje i nie masz zadnej radosci z zycia :D trzeba korzystac z zycia ile sie da i umrzec, np na zawał tak żeby nie meczyc sie w szpitalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:36, gieroj napisał:

A to co innego :-) Ja jak widzisz tu piszę...sprawia mi to przyjemność...ale po co to się pytam?
wszystko zginie, wszystko zaniknie...


Czarne myśli cie nachodzą.. Poczekaj wiem że wszyscy umrzemy, poklepią nas łopatą i koniec. Ale ciesz się z małych rzeczy--> ładnej dziewczyny spotkanej na ulicy, dobrej kawy którą piłeś 5 minut temu, nowej świetnej płyty itd. Ja np. jestem w ciekawym stanie zawieszenia ale cieszę się z tego że po pracy przyjdę do domu, wieczorkiem napiję się Vermutha ze spritem i cytrynką, pogram na kompie lub obejrzę następny odcinek hellsinga n dvd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:33, gieroj napisał:

...bo śmierć też nie ma sensu...


To tylko Twój pogląd. Większość religii zakłada, że zarówno życie jak i śmierć mają sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasze odczucia są dla mnie jasne...jak tak dalej będziecie pisać to się nawrucę na dobere myśli :)

Natanadler - twój post mi się spodobał wiele we mnie się poprawiło jak to przeczytałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:41, Backside napisał:

> ...bo śmierć też nie ma sensu...

To tylko Twój pogląd. Większość religii zakłada, że zarówno życie jak i śmierć mają sens.



Ogólnie rzecz biorąc - tak.Ale co zrobisz po śmierci jeśli ma sens ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmierć jest tylko końcem pewnego etapu a początkiem innego. Oczywiście jeśli mówimy o wierzeniach i zasadach części największych religii świata. Tak czy siak wszystko w życiu ma jakis sens, nawet jesli go nie widać na pierwszy rzut oka. Nawet jesli przez całe zycie będzie się miało pecha a tylko raz w życiu wydarzy się coś dobrego to chyba warto żyć choćby dla tej jednej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj Wiesz dlaczego tak myślisz?? Przynajmniej mam takie odczucie... Popatrz na mój podpis a na swój :) chyba się różnią. Mógłbym dopisać że jestem realistą, optymistą ale po co wiem że nim jestem :) Więcej pozytywnego myślenia:) i co najważniejsze uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:48, spider88 napisał:

Ehh , już dawno tak się nie uhahałem jak czytając ten temat ;DD
Tego mi trzeba było .

Chwila odprężenia po południu, przy cztyaniu dobrego tematu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:36, gieroj napisał:

> Ja wole później :D Więcej sobie pogram......


A to co innego :-) Ja jak widzisz tu piszę...sprawia mi to przyjemność...ale po co to się pytam?
wszystko zginie, wszystko zaniknie...


Dla satysfakcji że przeszedłeś jakąś grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Że zacytuję pewnego mądrego gościa:
"Nie martw sie, bierz co masz i rób swoje, a będziesz żył długo i bardzo wesoło"
Nie zastanawiaj sie nad tym za dużo, bo większych już głowa bolała od tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:57, spider88 napisał:

W pewnym sensie bo nie wiem o której z pracy wylezę .

Cae szczęście ze kończę o 17, ale spider uszy do góry może przed 24 wyjdziesz z pracy :) oki już nie będę używał twojego powiedzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:48, spider88 napisał:

Ehh , już dawno tak się nie uhahałem jak czytając ten temat ;DD
Tego mi trzeba było .



Nie, no ludzie żyjmy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować