Zaloguj się, aby obserwować  
alan09

Najlepsze gry ostatnich 3 lat

11 postów w tym temacie

Witam :) Zdecydowałem się na zakup nowego komputera. Na starym nie mogłem sobie pozwolić nawet na marne BF:BC2, więc teraz chcę to nadrobić. Proszę o wypisanie najlepszych gier z ostatnich trzech lat, które są po prostu bestsellerami. Na razie moja lista do ogrania wygląda tak:

Call of Duty: Ghost
Battlefield 4
FIFA 14
Crysis 3
Tomb Raider
Saints Row IV
TES V: Skyrim
Mafia II
GTA IV
Sniper Elite V2
Far Cry 3
Batman Arkham Origins
Assassin''s Creed III
Assassin''s Creed IV: Black Flag
Mass Effect 3
Sleeping Dogs
Watch_Dogs
Borderlands 2
NBA 2K14
Call of Juarez: Gunslinger

Oczywiście proszę o nie podawanie starszych odsłon tych tytułów, np. Modern Warfare 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że nowy CoD wychodzi dopiero na dniach, a Watch Dogs w przyszłym roku?

Dopisz sobie Deus Ex: Bunt Ludzkości i Darksiders.
Nie chcesz, żeby podawać starsze odsłony, ale wpisałeś AC III obok AC IV :P Weź w takim razie też pod uwagę Arkham City (i Asylum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że CoD wychodzi na dniach. Tak samo mój PC przyjdzie dopiero na dniach. Co do Watch Dogs - tak bardzo podoba mi się ten tytuł, że już teraz go zapisuję.

Jeśli chodzi o starsze odsłony - miałem na myśli te gry, które są często odgrzewanymi kotletami, np. nie kupię FIFY 13 bo wiadomo, że to prawie to samo co FIFA 14. Tak samo jest z FPS''ami - nie kupię Battlefield 3, bo to po prostu gorsza wersja Battlefield 4. Co innego tyczy się AC, gdzie nowa odsłona nie równa się odgrzewanemu kotletowi. AC III i AC IV to wbrew pozorom odmienne gry (klimat etc.)

Oczywiście dziękuję na radę i przyjrzę się Darksiders. Deus Ex oczywiście dopisuję, bo o tym zapomniałem (właśnie dlatego zrobiłem ten temat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 16:34, Accid napisał:

Wierz lub nie, ale takie listy zazwyczaj nie idą w parze z rzeczywistością :)


W jakim sensie? Proszę o wypisanie bestsellerów. Te, które mi się spodobają, zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usuń z listy GTA IV, ta gra ma już ponad 5 lat. Dodaj Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Diablo III, Might & Magic: Heroes VI, Portal 2, Bioshock: Infinite, Mortal Kombat, Dark Souls, Dead Island, Total War: Shogun 2, L.A. Noire oraz Rage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider, Fallout: New Vegas i Deus Ex: Human Revolution

To jedne z najlepszych. Najlepsza to oczywiście Red Dead Redemption, ale obawiam się, że w tym wypadku musisz obejść się smakiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować