Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fan gier menedżerskich prawdziwym menedżerem?

23 postów w tym temacie

Domek

25-letni John Boileau, wielki fan gry Football Manager 2005, poczuł się w niej tak dobry, że postanowił... ubiegać się o stanowisko prawdziwego menedżera piłkarskiego. Jak to się skończyło nietrudno się domyślić, chociaż odpowiedź zarządu klubu okazała się w pewnym sensie zaskakująca...

Przeczytaj cały tekst "Fan gier menedżerskich prawdziwym menedżerem?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł był bardzo odważny - a do odważnych przecież świat należy :P

Muszę się dobrze rozejrzeć za moimi save''ami z gier strategicznych o tematyce wojennej, może zostanę głównodowodzącym wojsk... albo lepiej strategii ekonomicznych, może zostanę prezydentem, burmistrzem lub choćby przewodniczącym klubu parlamentarnego, ileż to możliwości przede mna... poświęciłem tyle lat grom komputerowym to czas zacząć zbierać owoce swojej pracy!!! :)

W wielu grach wręcz ocaliłem świat przed zagładą... ile ten świat mi zawdzięcza... ten wirtualny świat :)))

* autor tekstu nie ponosi odpowiedzialności za brak poczucia humoru czytającego i wynikającego z tego niezrozumienia tekstu bądź też jego poważne potraktowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Anglik mógł się ubiegać o pracę w klubie, to i Polak może (przecież Polak potrafi, nie???), a konkretniej ja. Ja wielki fan serii Football Manager i Champiohsip Manager (nie wspominając o Fifie) będzie ubiegał się o pracę w Górniku Łęczna. Ale najpierw w grze a potem w życiu. Ciekawe czy mnie zatrudnią???;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 14:00, Crusader.et napisał:

,,Miał się przecież czym pochwalić,,
przecierz :P


Czy mi się wydaje, czy namawiasz Domka do popełnienia karygodnego błędu ortograficznego?
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=49758

Dobra rada: jeśli już koniecznie chcesz kogoś pouczać... sprawdź najpierw fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka historia już miała miejsce... bodajże kilka lat temu. Twórcy championshipa managera chcieli ubiegać się o prace w chyba evertonie (ich ulubiony klub). Niestety reakcja była podobna tylko może mniej sarkastyczna... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 18:31, Marchewa211 napisał:

Przez tego menadźera Janas sie do kadry zalapal :p


Gdyby grałw tego managera to by cos wiedział chociaż o taktyce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować