Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Taśma #17 - na Dwayne`a Johnsona nie ma mocnych!

10 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Dzieje się - filmowcy chcą przerabiać gry na tablety na wielkie produkcje, wyczekiwane obrazy dostają nowe trailery, a internet aż huczy od ciekawych plotek. Na szczęście macie Taśmę, gdzie wszystkie warte uwagi nowinki zebraliśmy w jedno miejsce.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Taśma #17 - na Dwayne'a Johnsona nie ma mocnych!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu trailerów RoboCop''a i Noego, nawet nie wiem - śmiać się, czy płakać? Tragedia i kiepska gonitwa za widowiskowością... Divergent - jakieś to podobne do Igrzysk Śmierci, nie wiem, ale jakoś do mnie nie przemawiają nastolatkowie ratujący świat ;)
The Raid - zapowiada się tępa sieka - coś w sam raz, na odstresowanie na koniec tygodnia z kumplami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, The Raid może być fajnym odstresowywaczem, coś jak House of the dead w świecie gier :P Ale jak zobaczyłem te "gejzery" w Noah to w połączeniu z Emmą pomyślałem tylko: Riddikulus! Dam jednak szansę, może reszta będzie ciekawa. Pozostałe filmy z trailerów jakoś niespecjalnie mnie przyciągają. No może na Robocepa się wybiorę jak nie będzie alternatyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować