Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Naughty Dog zapowiada Uncharted na PlayStation 4 i dodatek do The Last of Us

27 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2013 o 14:52, Kafar napisał:

Nie no, mi chodzi o to że jak by coś takiego miało być to nie byłby zły pomysł.

oj, to mógłby być katastrofalny pomysł. Naughty Dog stworzyło świetnego protagonistę w Drake''u i sporo jeszcze z niego da się wycisnąć. jasne, że w pewnym momencie powinien przejść na emeryturę, ale ten czas jeszcze nie nastał. nowy bohater mógłby mu nie dorównać charyzmą i popularnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 20:15, Robertcik1 napisał:

> Nie no, mi chodzi o to że jak by coś takiego miało być to nie byłby zły pomysł.

oj, to mógłby być katastrofalny pomysł. Naughty Dog stworzyło świetnego protagonistę
w Drake''u i sporo jeszcze z niego da się wycisnąć. jasne, że w pewnym momencie powinien
przejść na emeryturę, ale ten czas jeszcze nie nastał. nowy bohater mógłby mu nie dorównać
charyzmą i popularnością.


Zauważ że co grę ND tworzy świetne postacie, więc jak coś nie bójmy się zmian, oni wiedzą co robią ;) jednak brak numerka (może na razie) może świadczyć o sporych zmianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no na zapas się nie boję, a ND ma u mnie kredyt zaufania większy niż przeciętna firma, ale Nate jest tak świetną postacią, że bym za nim po prostu tęsknił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 21:04, Robertcik1 napisał:

no na zapas się nie boję, a ND ma u mnie kredyt zaufania większy niż przeciętna firma,
ale Nate jest tak świetną postacią, że bym za nim po prostu tęsknił.


Ja też, no ale nie chciałbym jakoś w głębi serca znów "tego samego". Widzisz stworzyli The Last of Us świetna zmiana, świetna gra. Chciałbym być jeszcze raz tak zaskoczony i poznać kogoś nowego ;) Nie ważne kto będzie bohaterem liczę na Grę "idealną" :) abym po jej skończeniu chciał kolejne przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 20:39, Kafar napisał:

Zauważ że co grę ND tworzy świetne postacie

Co z tego, ze postacie swietne jak wychodza takie potworki jak Uncharted 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 21:10, Piotrek_K napisał:

> Zauważ że co grę ND tworzy świetne postacie
Co z tego, ze postacie swietne jak wychodza takie potworki jak Uncharted 3?


No ja do U3 nic nie mam. świetna gra, chociaż 2 była najlepsza ale 3 klimat miała na tym samym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 21:06, Kafar napisał:

Ja też, no ale nie chciałbym jakoś w głębi serca znów "tego samego". Widzisz stworzyli
The Last of Us świetna zmiana, świetna gra. Chciałbym być jeszcze raz tak zaskoczony
i poznać kogoś nowego ;) Nie ważne kto będzie bohaterem liczę na Grę "idealną" :) abym
po jej skończeniu chciał kolejne przygody.

no ale mogą wprowadzić masę nowych postaci bez zmiany Nate''a. ja bym osobiście nie miał nic przeciwko części bez Scully''ego, Chloe czy Eleny. nie chcę, żeby ND zaczęło zbyt polegać na tej obsadzie. prawda jest taka, że UC3 było zbyt... stare, nie było wtej grze żadnej nowości. byłoby świetnie, gdyby nowa część tę świeżość wprowadziła, a nie ma lepszego sposobu niż nowa, elektryzująca obsada.
[okej, Chloe może się pojawić, jej staż jest krótszy niż Eleny i Scully''ego.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować