Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA spodziewa się wzrostu sprzedaży gier AAA

9 postów w tym temacie

bf4 sprzedał się gorzej niż bf3, a bf5 sprzeda się jeszcze gorzej... bo wszyscy w końcu przestaną się nabierać na marketingowy bełkot EA, które mimo beta testów wypuszcza na rynek niedopracowany produkt. EA weźcie się w końcu za robotę i przestańcie wydawać buble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwota, że EA ma słabe wyniki sprzedaży, ludzie przestali się nabierać na te nowe gry pełne tylu nowych i jakże innowacyjnych rozwiązań. Jeśli widzimy, że przed premierą ogłaszają już 4 dlc po kilkadziesiąt złotych każde, można się spodziewać, że do roku po premierze jeszcze wyjdzie spokojnie z 10 innych, a po roku pewnie jeszcze kilka. No i jak oni mogą się spodziewać wysokiej sprzedaży, skoro wypuszczają tytuł, który posiada może 1/10 zawartości gry. EA skreśliłem po nadejściu bf3 i nie mam zamiaru dawać im kolejnej szansy. Za to w Bad Company 2 wraz z Vietnam''em zagrywam się do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie dziwota, że EA ma słabe wyniki sprzedaży, ludzie przestali się nabierać na te nowe
> gry pełne tylu nowych i jakże innowacyjnych rozwiązań. Jeśli widzimy, że przed premierą
> ogłaszają już 4 dlc po kilkadziesiąt złotych każde, można się spodziewać, że do roku
> po premierze jeszcze wyjdzie spokojnie z 10 innych, a po roku pewnie jeszcze kilka. No
> i jak oni mogą się spodziewać wysokiej sprzedaży, skoro wypuszczają tytuł, który posiada
> może 1/10 zawartości gry. EA skreśliłem po nadejściu bf3 i nie mam zamiaru dawać im kolejnej
> szansy. Za to w Bad Company 2 wraz z Vietnam''em zagrywam się do dziś.

Popieram i nie ukrywam że chciałby zagrać w BC3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym zagrać w BC3 ale takie które przypominało by BC2. BF3 I BF4 nie przypadły mi do gustu, mam też nadzieje że nie wezmą ludzi na markę bad company i nie puszczą na gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie dziwota, że EA ma słabe wyniki sprzedaży, ludzie przestali się nabierać na te nowe
> gry pełne tylu nowych i jakże innowacyjnych rozwiązań. Jeśli widzimy, że przed premierą
> ogłaszają już 4 dlc po kilkadziesiąt złotych każde, można się spodziewać, że do roku
> po premierze jeszcze wyjdzie spokojnie z 10 innych, a po roku pewnie jeszcze kilka. No
> i jak oni mogą się spodziewać wysokiej sprzedaży, skoro wypuszczają tytuł, który posiada
> może 1/10 zawartości gry. EA skreśliłem po nadejściu bf3 i nie mam zamiaru dawać im kolejnej
> szansy. Za to w Bad Company 2 wraz z Vietnam''em zagrywam się do dziś.

Nie, nie wyjdzie więcej więc skończ opowiadać bajeczki. Po drugie, jakby wydawali dlc normalnie jak dawniej to byś nawet słówkiem nie pisnął. Ot, w dupach wam się coś poprzewracało bo wszystko jest prawie tak samo jak dawniej...

1/10 zawartość gry? Puknij się w czerep bo takich bzdur dawno nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 22:08, czopor napisał:

Nie, nie wyjdzie więcej więc skończ opowiadać bajeczki. Po drugie, jakby wydawali dlc
normalnie jak dawniej to byś nawet słówkiem nie pisnął. Ot, w dupach wam się coś poprzewracało
bo wszystko jest prawie tak samo jak dawniej...

1/10 zawartość gry? Puknij się w czerep bo takich bzdur dawno nie słyszałem.


Nie podoba mi się ton Twojej wypowiedzi, jest obraźliwa w stosunku do rozmówcy... Degrad -1 bo ostrzeżenia nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować