Zaloguj się, aby obserwować  
MATEmasagrator

Gry, w których pojawia się piwo

24 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2013 o 19:23, Tyler_D napisał:

Jakieś Human Rewoluszyny ci w głowie [ mi w sumie też bo zacząłem niedawno ^^ ]? A w
jedynce co się znajdowało, piło i regenerowało? Co się dawało Jockowi w Underworld? ;-)


Ano w głowie, bo niedawno zacząłem grać, a w poprzednie części ciupać okazji nie miałem, zatem nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 21:08, Outlander-pro napisał:

Ano w głowie, bo niedawno zacząłem grać, a w poprzednie części ciupać okazji nie miałem,
zatem nie wiem!

Shame on you, man.

Tam było dość sporo piwa [ innych alkoholi zresztą też ], można je było znaleźć, zakupić. Przy bardzo dużej aktywności alkoholowej doprowadzenie się do porządku i pozbycie ''blura'' trwało jakiś czas. ;-D

Ja dopiero zacząłem HR i tu też sporo się leje. Piwo, whisky ... ciekawe co jeszcze uda mi się znaleźć po drodze [ jestem na etapie przeszukiwania zakamarków komisariatu ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Gothika, to warto dodać jeszcze, że na Placu Wisielców w Khorinis możemy otrzymać darmowe piwo jako prezent od nowego zarządcy miasta. W trzeciej części gry trafimy do Montery - miasta, w którym kwitnie browarnictwo (można to wywnioskować po opisach przedmiotów, gdyż w samym mieście próżno szukać browaru).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować