Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Pirates na iOS i Androidy ukaże się 5 grudnia

17 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2013 o 19:50, Undertaker napisał:

Black Flag to syf do potęgi przez wszechobecne bitwy morskie.

A czego się spodziewałeś po grze o piratach? : o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 19:50, Undertaker napisał:

Black Flag to syf do potęgi przez wszechobecne bitwy morskie.


Myślisz, że lepszym pomysłem byłoby dodanie szarży kawalerii na czołgi? ;) Nie rozumiem trochę narzekania na bitwy morskie w grze, która oparta jest (luźno, bo luźno, ale zawsze) na, uwaga, ludziach, którzy żyli z bitew morskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na jakieś recenzje gierki, ale zapowiada się ciekawie :D
W Black Flag na razie nie grałem, ale bitwy morskie w "trójce" naprawdę mi się podobały - trochę nawiązują do tych z Sea Dogs czy też Piratów z Karaibów (oj, kiedyś się grało) :D
Dziwią mnie narzekania na wszechobecność bitew morskich w grze w pirackich klimatach :D Ubisoft nie ukrywał, że w nowej części AC akcja przeniesie się na morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się w ogóle marzy wreszcie jakaś gra w stylu Sea Dogs i Piratów z Karaibów. Taka z handlem i porządną ekonomią, wieloma statkami i brakiem ograniczeń fabularnych. No ale cóż, może Black Flag wyewoluuje w osobną serię i marzenie się spełni:P Fakt, że zrobili grę(co prawda mobilną) tylko o walkach morskich dobrze wróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 06:48, ScaredOfGhosts napisał:

Taka z handlem i porządną ekonomią, wieloma statkami i brakiem ograniczeń fabularnych.


Ok, ograniczenia fabularne niby są (do odblokowania pewnych "zdolności" naszego statku trzeba dojść do danego etapu fabuły), ale prawie się ich nie zauważa, a grać można właściwie nie schodząc na ląd. Ja od weekendu właściwie nie posunąłem się za bardzo w wątku fabularnym, po prostu pływam po Karaibach, napawam się widoczkami i łupię Hiszpanów. Na ekonomię za bardzo w tym nie ma miejsca, jest jedynie jej namiastka, czyli sprzedawanie niektórych towarów, by ulepszyć statek. Ale i tak zabawa jest niesamowita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2013 o 20:51, Ring5 napisał:

Nie rozumiem
trochę narzekania na bitwy morskie w grze, która oparta jest (luźno, bo luźno, ale zawsze)
na, uwaga, ludziach, którzy żyli z bitew morskich :D


I dokładnie przez to - moim zdaniem - to najgorsza część serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 09:52, Undertaker napisał:

I dokładnie przez to - moim zdaniem - to najgorsza część serii.


No coz, jak jest z opiniami wszyscy wiemy, dla mnie jest to zdecydowanie najlepsza czesc (ok, przyznaje, ze w trojke nie gralem), wlasnie dlatego, ze skupia sie na piratach, daje niesamowita swobode zeglowania po Karaibach i pozwala lupic, pladrowac i grabowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, ciekawy jak na telefony, lecz dlaczego musi nazywać się Assassin''s Creed Pirates? Na cholewę dodali te "assassin''s creed" do nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 16:37, UnEsCo napisał:

Na cholewę dodali te "assassin''s creed" do nazwy.


Dokładnie nad tym samym się zastanawiam. Najlepszym, co UBI mogłoby teraz zrobić, jest stworzenie nowej marki, właśnie o piratach. Ale, jak widać, oni wiedzą lepiej, czego gracze chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> po prostu pływam po Karaibach, napawam się widoczkami i łupię Hiszpanów. Na ekonomię
> za bardzo w tym nie ma miejsca, jest jedynie jej namiastka, czyli sprzedawanie niektórych
> towarów, by ulepszyć statek. Ale i tak zabawa jest niesamowita :)

I dlatego Black Flag jest już załadowany i czeka tylko na moje pożegnanie z panną Croft :) Mam tylko nadzieję, że ktoś zaryzykuje zrobienie gry w podobnym klimacie bez asasynów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 16:39, Ring5 napisał:

Dokładnie nad tym samym się zastanawiam. Najlepszym, co UBI mogłoby teraz zrobić, jest
stworzenie nowej marki, właśnie o piratach. Ale, jak widać, oni wiedzą lepiej, czego
gracze chcą...


Wprowadzanie nowej marki na rynek zawsze jest ryzykowne. Poza tym niedługo na rynek wchodzi Watch Dogs - dwie nowe marki na rynku to zbyt duże ryzyko. A marka AC pewnie mieści się w pięciu najbardziej rozpoznawalnych markach w całej branży ;)
Być może Black Flags wyewoluuje w osobną serię gier, albo przynajmniej jakś podmarkę, tak jak Modern Warfare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować