Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

GTA V Online

126 postów w tym temacie

jak dla mnie po swietnym snglu 10/10 to nie wiadomo co czyli online ocenilbym 2/10

nie wiem ale ten tryb jest zalosny ciagle lodingi i lodingi i co dalej lodingi po czym co 10 minut rozlancza i kolejna glupota loguje mnie nie wiedzac czemu do singla

kolejna sprawa ze to chyba juz umarlo skoro dethmatche robie 1 na 1 bo nie ma graczy, 15 minut czekam zeby kttos laskawie dolaczyl do wyscigu a tu nikogo nie ma jak chce nawewt ja dolaczyc

akcje dostaje zaproszenie na komorke po czym tutaj mam najwiecej zerwanych polaczen

a jak juz sie polacze to z osobami ktore maja po 50-60 levelu i i co ja mam zrobic na 5 jak jeszcze nie wiem co i jak

slabe to niestety;/ 2 dni stracilem gdzie pogralem na 6 godzin moze 1 a pozostale to lodingi plus zerwane serwery


jak w to grac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2015 o 20:21, davis87 napisał:

jak w to grac?


Najlepiej ze znajomymi rozmawiając przez jakiś TS, czy nawet Skype. Jak to multi- samemu nic nie zdziałasz. Szczególnie w GTA, gdzie są napady, moim zdaniem niegrywalne bez dobrych graczy, gdy wiesz, że nie wyjdą sobie z misji w samym środku. Próbowałem grać sam ale to nie ma sensu jednak jak namówisz na rozgrywkę już nawet jednego kolegę/koleżankę to można się świetnie bawić. Najlepiej stworzyć 4-osobowy zespół i zagrać wspomniane napady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh

to musze jednak odpuscic, poniewaz na nie mam tutaj zadnych znajomych;/ jestem raczej grajacym tylko single wiec nie potrzebowałem w zadnej grze osob do gry i nikogo nie dodawalem...

liczyłem na to, ze jak wejde do jakiegos swiata to beda tam jacys ludzie (losowi), ktorzy cos beda robic a nie jezdzic po miescie i szukac tyllk zeby kogos zabic..

samemu mozna by jeszcze pograc, gdyby nie fakt, ze nie ma ludzi do gry. Wchodzac w niebieskie markery z wyscigami, pojedynkami nie ma ludzi czasami pojawi sie 1 osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 07:44, davis87 napisał:

liczyłem na to, ze jak wejde do jakiegos swiata to beda tam jacys ludzie (losowi), ktorzy
cos beda robic a nie jezdzic po miescie i szukac tyllk zeby kogos zabic..


Dobrzy gracze też się trafiają ale jak to zwykle bywa są w mniejszości i musiałbyś ich długo szukać.

Dnia 07.05.2015 o 07:44, davis87 napisał:

samemu mozna by jeszcze pograc, gdyby nie fakt, ze nie ma ludzi do gry. Wchodzac w niebieskie
markery z wyscigami, pojedynkami nie ma ludzi czasami pojawi sie 1 osoba.


Polecam rozegrać 1 taki wyścig samemu, potem przy wyborze kolejnej mapy daj losową i jest szansa, że połączy cię z innym, zapełnionym serwerem. Najgorzej jest to rozkręcić ale potem jakoś ludzie się znajdują i często zostają. Tak też można fajnie się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli chodzi o wyścigi i misje(kontaktu) to sesja zapełnia się błyskawicznie. O innych trybach się nie wypowiem, bo nie gram. Tylko pamiętajcie, żeby ustawić dobieranie graczy na otwarte i włączyć automatyczne zapraszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że teraz po każdej misji, napadzie czy czymkolwiek innym trzeba restartować grę, bo inaczej już się nie połączysz z Online. Ludzie szybko zapomną o module sieciowym tak samo jak w IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 12:25, Ecko09 napisał:

Widzę, że teraz po każdej misji, napadzie czy czymkolwiek innym trzeba restartować grę,
bo inaczej już się nie połączysz z Online. Ludzie szybko zapomną o module sieciowym tak
samo jak w IV.


Mnie wczoraj podczas wyścigów wywalało z gry, jak wchodziłem ponownie dostawałem komunikat, ze jeśli będę dalej uciekał to oś mi się tam zmieni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2015 o 12:36, Isildur napisał:

Mnie wczoraj podczas wyścigów wywalało z gry, jak wchodziłem ponownie dostawałem komunikat,
ze jeśli będę dalej uciekał to oś mi się tam zmieni xD


Wtedy zostaniesz niegrzecznym graczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 13:35, exMayoneS napisał:

Wtedy zostaniesz niegrzecznym graczem :D


Ale potem to się zmieni? Bo szczerze boję się brać udział w wyścigach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 10:02, Ecko09 napisał:

Akurat jeśli chodzi o wyścigi i misje(kontaktu) to sesja zapełnia się błyskawicznie.


No tak tylko jak jesteś sam w sesji to się nie zapełni, bo nie ma kogo gra zapraszać :) Mi się wydawało, że dopiero po rozegraniu jednego wyścigu pokoje mogą się łączyć. Może się mylę ale u mnie to działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2015 o 13:43, Isildur napisał:

Ale potem to się zmieni? Bo szczerze boję się brać udział w wyścigach...


Myślę, że po jakimś czasie status wraca do grzecznego. Status niegrzecznego gracza zmienia tyle, że nie dostajesz nagród pieniężnych za dobre zachowanie i łączy Cię tylko z innymi niegrzecznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 15:37, Radekl2 napisał:

> Akurat jeśli chodzi o wyścigi i misje(kontaktu) to sesja zapełnia się błyskawicznie.


No tak tylko jak jesteś sam w sesji to się nie zapełni, bo nie ma kogo gra zapraszać
:) Mi się wydawało, że dopiero po rozegraniu jednego wyścigu pokoje mogą się łączyć.
Może się mylę ale u mnie to działało.


Sesje się głównie i tak zapełniają poprzez dobieranie graczy, a nie zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z trybem offline w GTA 5. Problem dotyczy połaczenia z social club. Uruchamiam normalnie z ikonki GTA 5, wyskakuje logowanie do socjal club, klikam na tryb offline, aby garć bez połaczenia internetem, po czym widac komunikat: "Bład: Połaczenie z serwerami Rockstar nie powiodło się. Aktywacja GTA V wymaga połaczenia z Internetem. Sprawdź działanie swojego łacza i kliknij Ponów lub wyjdź, klikajac Anuluj." oraz w tym samym momencie drugi komunikat "Kasjer (czyli ja) zalogował się". Co robić ? Ps. Gdy mam podłączonego neta to wszystko jest ok.

20150520154046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy multi w GTA V jest warte grzechu ? Jeśli tak to na czym ono polega ? Są potrzebni koledzy czy można się też dobrze bawić samemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2015 o 18:30, Ecko09 napisał:

Gra tu ktoś jeszcze? Eniyo żyjesz? :D

Żyję :P. I chyba tylko ja, jeśli chodzi o to forum i online :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2015 o 19:48, czapla56 napisał:

> Gra tu ktoś jeszcze? Eniyo żyjesz? :D
Żyję :P. I chyba tylko ja, jeśli chodzi o to forum i online :P.


Jak co to ja będę grał w najbliższych dniach, muszę wyfarmić milion do 15 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2015 o 20:52, Ecko09 napisał:

Jak co to ja będę grał w najbliższych dniach, muszę wyfarmić milion do 15 ;p

Na co zbierasz?;) Ja w tym tyg się przyłożyłem, chciałem być gotowy na dlc... ^^

20150711210303

20150711210315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2015 o 21:03, czapla56 napisał:

> Jak co to ja będę grał w najbliższych dniach, muszę wyfarmić milion do 15 ;p
Na co zbierasz?;) Ja w tym tyg się przyłożyłem, chciałem być gotowy na dlc... ^^


Na T20.
Grats wyzwania, ja nie mam z kim tego robić niestety -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować