Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedświąteczny poradnik zakupowy - gry na PC

15 postów w tym temacie

Ja bym chyba musiał bym napisać bezpośredni link do gry w jakimś "liście" do Mikołaja, żeby dostać grę pod choinkę :P Za to na pewno powiększy się moja kolekcja znienawidzonych szwedzkich kryminałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena antologii The Elder Scrolls w polsce jest tragicznie wysoka... za 100-110 zł można ją kupić za granicą i to już z kosztami wysyłki... chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshock Infinite pare dni temu na steam był za lekko ponad 31 zł, a kto cierpliwy to od 19 grudnia rusza zimowa wyprzedaż więc na 100% będzie w tej samej cenie. Już nie wspomne że na gmg był za jakieś 25 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Temat brzmi "przedświąteczny poradnik zakupowy - gry na PC"
A przy reklamie NBA 2K14 podają filmik z next genów czyli PS4 i Xbox One. Od razu ma sprostowanie na PC NBA 2K14 nie posiada takich animacji oraz takiej grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 22:49, TigerXP napisał:

Tak z czystej ciekawosci, warto kupowac borderlands tylko i wylacznie dla singleplayera?
Nie interesuje mnie zaden coop czy multi.

Jedynkę tak, w dwójkę nie grałem, ale też jest chwalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 22:53, Mercuror napisał:

Jedynkę tak, w dwójkę nie grałem, ale też jest chwalona.


Oki dzieki za odpowiedz. Teraz trzeba poszukac gdzies pierwsza czesc po taniosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 22:59, TigerXP napisał:

> /.../
Oki dzieki za odpowiedz. Teraz trzeba poszukac gdzies pierwsza czesc po taniosci.


Borderlands 2 jest 3x lepsze przynajmniej od 1. Oczywiście dalej są obecne elementy, które sprawiają, że gra niektórym szybko się nudzi (fps w końcu połączony z hack and slashem), ale dwójka ma rozsądne wymagania, lepszą graficznie i projektem grafikę, zabawniejszą fabułę i bronie :)
Nie warto szukać jedynki obecnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BL2 spokojnie można przejść samemu, nie znudzi się, ale warto spróbować co-opa. Osobiście mam jakieś 240 godzin i dalej chętnie wracam do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak z czystej ciekawosci, warto kupowac borderlands tylko i wylacznie dla singleplayera?
> Nie interesuje mnie zaden coop czy multi.

Borderlands(2) to właśnie taki FPS dla jednego gracza, w którego grasz tyle co w multi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować