Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ryse: Son of Rome - recenzja

23 postów w tym temacie

> Czemu ta ocena jest słuszna, a inne nie?

Nowy Killzone i CoD zasługują na podobną ocenę bo też mają odświeżoną grafikę i nic więcej, a dostały znacznie wyższą ocenę niż zasługują, oczywiście to moja opinia, ale jak dla mnie startowe exy nowych konsol nie są warte żadnych pieniędzy i te 6 to dla nich maksymalna ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2013 o 11:22, Alusowy napisał:


Nowy Killzone i CoD zasługują na podobną ocenę bo też mają odświeżoną grafikę i nic więcej,
a dostały znacznie wyższą ocenę niż zasługują, oczywiście to moja opinia, ale jak dla
mnie startowe exy nowych konsol nie są warte żadnych pieniędzy i te 6 to dla nich maksymalna
ocena.

Zasługują według ciebie, nie według recenzenta. Ludzie to jednak głupi są <ma się rozumieć nie wszyscy> skoro piszą o niesłuszności oceny która jest składową subiektywnych odczuć płynących z obcowania z danym tytułem. Nie dociera, że jednej osobie coś co dla drugiej jest gniotem, może się podobać i później wychodzą takie komentarze typu: "Dlaczego gra "Z" dostała lepszą ocenę od gry "J" skoro obie nic nowego nie wprowadzają a powielają?". A dlatego, że osobie recenzującej jednak bardziej spodobała się gra "J" <Deal with it>. Można się z oceną nie zgodzić, napisać swoją subiektywną ocenę ale

Spoiler

cholera jasna

. Krytykować czyjąś ocenę gdyż nie jest taka sama lub zbliżona do własnej?? To zakrawa o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czemu ta ocena jest słuszna, a inne nie?
>
> Nowy Killzone i CoD zasługują na podobną ocenę bo też mają odświeżoną grafikę i nic więcej,
> a dostały znacznie wyższą ocenę niż zasługują, oczywiście to moja opinia, ale jak dla
> mnie startowe exy nowych konsol nie są warte żadnych pieniędzy i te 6 to dla nich maksymalna
> ocena.
Killzone i zero nowości ? Bardziej otwarte mapy, OWL, kompletnie inne podejście do fabuły, zwiększenie poziomu trudności wobec poprzednich odsłon, rozbudowanie multi. Rozumiem, że masz już za sobą te exy startowe skoro tak piszesz ? Bo chyba nie powiesz mi, że posiadasz mentalność godną młodzieży gimnazjalnej czyli "nie wiem, ale się wypowiem" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować