Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Unihoc sportem przyszłości

46 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2006 o 15:19, olki77 napisał:

Jeszcze miala klasa płacic za niego , ale koles jakos wymyslil i go czyms sposkładał (a te
kiije były nowe )


Pamiętasz może jakiej firmy były te kije?
Bardzo ważne dla mnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 15:23, olki77 napisał:

Takie zwyczajnie , czekaj pamiętam tylko nalepke , cała czarna z kolorowym napisaem.
Kij długi z plastikowym ty co sie uderza:D


A to jakieś takie badziewne z kiosku zapewne :] .A to czym się uderza to patka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 15:26, Liqid napisał:

Faknie się lata po sali gimnastycznej z kijem hokejowym w łapie. I co? Halowa odmiana hokeja.


Dobra niech Ci będzie że to tylko latanie po sali z kijem.Dla mnie ten sport ma dusze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ludzie! Serio nie mieliscie z tym wczesniej stycznosci? Gramy w to na wf''ie od podstawowki. xD Co prawda kije nie kosztowaly 500zl, bo to zwykle plastiki, ale jednak gramy. nawet w tv w czasie olimpiady duzo tego pokazywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie bo nigdy nie grałem na trawie.Za to tylko na sali lecz na róznych powierzniach np.panele,piankowa i na każdej z nich inaczej prowadzi się piłeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ciągu całego gimnazjum, z którego właśnie wyszedłem, grałem w unihoca jakieś 4 razy, pomimo, że niejednokrotnie prosiliśmy w-fiste abyśby w to pograli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię unihokej (zwany też floorballem), ale do drużyny suwalskiej (Orły Suwałki - jedna z najlepszych w kraju) jestem niestety za słaby. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Szwecji ludzie mają bzika na tym punkcie. Praktycznie każde dziecko idzie do szkoły z plecakiem i obowiązkowo kijem w ręce. Oni nazywają tą dyscyplinę Innebandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 15:29, lurynowicz napisał:

Ja bardzo lubię unihokej (zwany też floorballem), ale do drużyny suwalskiej (Orły Suwałki -
jedna z najlepszych w kraju) jestem niestety za słaby. ;)


Sry, że tak pojadę dośc perfidnie, w sposób mało subtelny i to jeszcze publicznie - a próbowałeś zostać bramkarzem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować