Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zdjęcia porównujące Assassin`s Creed: Liberation HD z pierwowzorem z PS Vita

15 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Za nieco ponad tydzień w Assassin's Creed: Liberation HD będą mieli szansę zagrać wszyscy, którzy nie mogli sobie pozwolić na wersję na PS Vita, stąd jeśli chcecie zobaczyć jak wiele może zapewnić odrobina cierpliwości, wskakujcie do rozwinięcia wiadomości.

Przeczytaj cały tekst "Zdjęcia porównujące Assassin's Creed: Liberation HD z pierwowzorem z PS Vita" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okropnie? Jak na moje to Ubi zrobiło świetną robotę, postęp jest widoczny na pierwszy rzut oka - wyraźne tekstury, lepsze modele i większe ich natężenie (vide ostatni screen). Tak powinny wyglądać wersje HD, a nie jak to często bywa jedynie podbicie rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą - edycja HD wygląda nieporównywalnie lepiej niż wersja na Vitę. Zobaczymy jednak jak to się będzie ostatecznie prezentować na pecetach, szczególnie w porównaniu choćby do Black Flag ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2014 o 22:39, pawbuk napisał:

Zobaczymy
jednak jak to się będzie ostatecznie prezentować na pecetach, szczególnie w porównaniu
choćby do Black Flag ;)


Liberation HD ma podobne wymagania jak Black Flag, więc podejrzewam, że będzie działać i wyglądać podobnie. Zresztą niedługo się przekonam, mam zamówiony preorder. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2014 o 22:41, Wojman napisał:

Liberation HD ma podobne wymagania jak Black Flag, więc podejrzewam, że będzie działać
i wyglądać podobnie. Zresztą niedługo się przekonam, mam zamówiony preorder. :)


Ja wlaśnie się zastanawiam czy już teraz zamawiać czy wstrzymać się do pierwszych ocen :) Wersja na Vitę dostała takie sobie oceny, więc się waham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC4 na screenach prezentowało się dużo lepiej, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę screeny z X360/PS3. Natomiast Liberation HD wygląda jak szybki port, byle wpadł hajs. Jeśli nie opublikują zaktualizowanych wymagań w dniu premiery, to się bardzo zawiodę, oj bardzo, bo obecnie to wygląda średniawo, jak na wymagania rodem z AC4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2014 o 23:36, pawbuk napisał:

Ja wlaśnie się zastanawiam czy już teraz zamawiać czy wstrzymać się do pierwszych ocen
:) Wersja na Vitę dostała takie sobie oceny, więc się waham :D


Powiem w ten sposób:
Od Liberation HD nie oczekuje poziomu Black Flag. Twórcy wspominali, że po krytycznych opiniach fanów na temat przebiego niektórych misji w wersji na Vite po prostu je zmienili i przemodelowali. Pre-order zamówiłem, bo miałem fajną zniżkę i mam nadzieję, że nie będę żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, gdzie zamawiałeś? ;) Ja się ciągle zastanawiam i chyba, tak jak w przypadku Black Flag, poczekam na pierwsze recenzje i opinie na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 00:42, pawbuk napisał:

Tak z ciekawości, gdzie zamawiałeś? ;)


Grę w wersji cyfrowej zamówiłem na cdp.pl, ale rozważałem też inne sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 01:02, Wojman napisał:

Grę w wersji cyfrowej zamówiłem na cdp.pl, ale rozważałem też inne sklepy.


Niedawno miałem do wykorzystania pojedynczą zniżkę -20% na zamówienie w cdp.pl, ale nie pomyślałem jakoś i kupiłem tylko Watch Dogs :D Jesli gra nie okaże się specjalnie dobra, to poczekam na jakąś obniżkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Grę w wersji cyfrowej zamówiłem na cdp.pl, ale rozważałem też inne sklepy.

To moderatorzy na gram nie dają już ostrzeżeń za reklamowanie innych sklepów? Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 01:02, Wojman napisał:

Grę w wersji cyfrowej zamówiłem na cdp.pl, ale rozważałem też inne sklepy.

Ja się zdecydowałem na Steam. Po odliczeniu kart wyszło najtaniej.

Takie pytanie trochę z innej beczki. Wie ktoś czy będzie multi? Coraz mniej mi się ono podoba. Gdyby nie mania wykupienie wszystkich DLC i zdobycia kompletu punktów na nie to pewnie bym w nią nie grał. Podejrzewam,że w Black nie tylko ja zachowywałem się "dziwnie" przy odblokowywaniu tych głupich 40 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować