Zaloguj się, aby obserwować  
plada

Worms 4-"Oko Cyborga"

9 postów w tym temacie

Wiem, że ten temat istniał, ale zuważyłem, że na gram.pl go nie ma.Otóż chciałbym zdobyć Oko Cyborga w grze Worms 4 "Totalna Rozwałka" (mają go robaki w 3 misji treningowej).Bardzo proszę o pomoc.Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom ja go założyłem :P , ja dodam iż przeszedłem całą historię a potem całe szkolenie :) i nie mam cyborga :( czy trzeba zaliczyć wyzwania (mam ze 3 zaliczone) i trofea ?? (mam ok 5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpie, żeby chodziło o wyzwania.Przeszedłem całe.Może chodzi o Jajka wielkanocne?Mam 3 (mówię po raz drugi-nie podaję).Albo o trofea-mam około 12.Wiem jeszcze, że cyborg bedzie kosztować 500.Pewnie postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 21:02, Lex napisał:

może zeby odkryć cyborga to trzeba ukończyć kampanię wszystkie wyzwania i mieć wszystkie trofea ???


Jaką kampanię?Czy przypadkiem nie chodzi Ci o Historię?Moim zdaniem trzeba zrobić powyżej 10 drużyn sterujących przez graczy i wszystkimi ukończyć Szkolenie.Na takim jednym screenie było pokazane Szkolenie na szaro, a Historia na żółto.W przyszłości zamieszczę ten screen (zgubiłem stronę).By się nawet zgadzało, bo tylko w Szkoleniu był pokazany Cyborg.Twoja teoria być może jest prawdziwa, ale ja próbuje dalej różnych sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Character sets
Professor Complete story mode
Cyborg Get all fifteen trophies
Alien Complete story mode with time bonuses
Dino Complete all non-deathmatch challenges faster than team 17
Wormenstein Complete all deathmatch challenges faster than team 17

te info pochodzi ze strony http://www.gamespot.com/pc/strategy/worms4mayhem/hints.html
aby zdobyć cyborga trzeba mieć wszystkie trofea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za wszystkie posty i odpowiedzi.Wszystkim fanom Wormsom, którzy nie mają jeszcze Oka Cyborga, a chcieli by go mieć-życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto pisałe na polskich stronach te tłumaczenia??
po 1 trofeum rakietowiec, nie użyc 2000 jetpacka tylko zużyć 2000 paliwa do jetpacka.
animal lovel, nie zabij 200 zwieżaków tylko zdobądź 200 zabić zwieżakami.
inne są chyba mniej błędne.
a jajka wielkanocne są nieźle ukryte.
życze miłego szukania (powiem tyle, każde jest w innej erze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować