Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steam - domowy streaming wchodzi w fazę beta

8 postów w tym temacie

Rewolucja jak rewolucja, ale mi osobiście nie uśmiecha się odpalać sprzęt w pokoju a potem ciągnąć kabel do kolejnej skrzynki, która będzie w salonie i również jej odpalanie tylko po to by cieszyć się graniem na 55 calach. Wydaje mi się jednak lepszym rozwiązaniem konsola PS lub XBox. Bez kabli no i prądu mniej ciągnie. Tylko gry droższe, co może się przełożyć na koszty prądu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 15:50, Rayner28 napisał:

Rewolucja jak rewolucja, ale mi osobiście nie uśmiecha się odpalać sprzęt w pokoju a
potem ciągnąć kabel do kolejnej skrzynki, która będzie w salonie i również jej odpalanie
tylko po to by cieszyć się graniem na 55 calach. Wydaje mi się jednak lepszym rozwiązaniem
konsola PS lub XBox. Bez kabli no i prądu mniej ciągnie. Tylko gry droższe, co może się
przełożyć na koszty prądu :P


Niedługo domowy streaming będzie dostępny także dzięki PlayStation Now i to bez żadnych kabli, haczyk jest jeden - będzie trzeba posiadać telewizor Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 17:11, SirGracz napisał:

Niedługo domowy streaming będzie dostępny także dzięki PlayStation Now i to bez żadnych
kabli, haczyk jest jeden - będzie trzeba posiadać telewizor Sony.

I, póki co, mieszkać w Stanach. Nie ma żadnej, nawet orientacyjnej, daty uruchomienia usługi w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;o czyli jeśli dobrze zrozumiałem jeśli ja mam np silny komputer a ktoś w domu ma słabszy komp to będzie dzięki temu mógł na słabszym kompie pograć w te same gry co ja na tym mocniejszym, fajny pomysł ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 15:50, Rayner28 napisał:

Wydaje mi się jednak lepszym rozwiązaniem konsola PS lub XBox.


Nie rozumiesz. W tej funkcji chodzi o to, by móc streamować gry, które już posiadasz. Kupiłeś je, są przypisane do twojego konta Steam, więc chcesz w nie grać w salonie na kanapie. Jak niby ma Ci w tym pomóc Xbox lub PS? Ludzie przez lata gromadzili gry w swojej blibliotece Steam i teraz mają w niej setki tytułów. Mają zrezygnować z tych gier, bo właśnie wyszły nowy Xbox i nowe Playstation, które nie są kompatybilne ani ze Steamem, ani nawet z grami na poprzednią generację konsol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować