Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Space Rangers II:Rebielia -temat ogólny

9 postów w tym temacie

Uważam że gra jest warta omówienia ze względu na zawarte w niej bardzo ciekawe rozwiązania i pomysły.Naprawde nie ma się w niej o co przyczepić prócz grafiki która odbiega i to znacznie od dzisiejszych standardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 11:44, krzysiek-blitek napisał:

bardzo dziwnie taka gienialna gra wydana za śmieszne pieiniądze (30 zł rewolucja cenowa) a
i tak malo ludzi ją kupiło


A skąd wiesz że mało?? Problem polega na tym iż częśto ludzie uważają iż jeśli coś jest premerowe ale kostyuje 30 zł to jest badziewne. Dlatego Cenega postarała się o ujednolicenie identyfikacji produktu, (nowe wydania są podbne do premierowych- obwoluta itp)
Gra jest bardzo dobra chociaż przyznam szczerze długo przekonywałem się do tego by ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 11:47, natanadler napisał:

A skąd wiesz że mało?? Problem polega na tym iż częśto ludzie uważają iż jeśli coś jest premerowe
ale kostyuje 30 zł to jest badziewne. Dlatego Cenega postarała się o ujednolicenie identyfikacji
produktu, (nowe wydania są podbne do premierowych- obwoluta itp)
Gra jest bardzo dobra chociaż przyznam szczerze długo przekonywałem się do tego by ją kupić.

skąd wiemkazda gra w polsce się kiepsko sprzedaje a wo niej nie było wzmianki w jakiś top''ach sprzedaży
ja też troche sięprzekonywałem sle kupiłem ją ale jak kupiłem to już nie ma przebacz po 8gosz. dziennie bo inaczej będę miałe zły humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że gra jest świetna, naprawde rewelacyjnie się gra, a jedyny element który mi się nie podoba, to misje planetarne - może dlatego, że nie przepadam za zwykłymi RTSami. A jedyne co mnie dziwi, to to, że mimo iż gra jest tak tania, tak super się w nią gra to jakaś taka niemedialna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z informacji forum producenta i oficjalnego forum 1C,
w produkcji jest dodatek do SR2 oraz wydanie specjalne gry

Gry: Space Rangers + Space Rangers 2 + dodatek

nowe rzeczy:

- 20 nowych questów
- 27 nowych map dla bitew planetarnych
- nowe questy rządowe
- nowe wyposażenie, 3 statki
- nowy tryb gry: krok-po-kroku
- rozszerzony interfejs

bonusy:

- ekskluzywne materiały dot. procesu produkcji
- kolekcja szkiców, tapet i mini gierek
- poradnik stworzony przez fanów
- wydane gry z najnowszymi poprawkami

Nie ukrywam, że miło było by zakupić taki zestaw.
Cenega wydała u nas jedynie 2-gą część gry...

20080418133257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edit: dodatek z tytułem: Space Rangers 2 - Reloaded

termin wydania przesuwa się, gdyż był zapowiadany na pierwszy kwartału tego roku (być może w Rosji już to jest wydane). Wersji anglojęzycznej - jeszcze nie ma (jest tłumaczona)...

Linki do forum:

1) http://www.elementalgames.com/forum/msg.php?lang=eng&forum=rangers&theme=484&&page=1
2) http://forum.1cpublishing.eu/showthread.php?p=25632

Pozdrawiam

20080418134720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować