Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Paradox Interactive zapowiada grę Hearts of Iron 4

7 postów w tym temacie

Jaram się. Teraz tylko czekać na jakieś detale i czemu tak długo trzeba czekać? ;(
A poważnie to mam nadzieję, że HoIIV dopisze i wyczekuję namiętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria miała wzloty i upadki, przy czym te drugie były niestety długie i męczące.
W dwójkę rozegrałem setki godzin, jedna z najlepszych gier w mojej kolekcji. Ma mimo to swoje błędy. takie jak samo tworzące się floty (do ostatniego patcha wydanego z 8 lat po premierze) czy słabość SI w wykonywaniu odległych i zorganizowanych desantów. Niestety AI nie jest w stanie podbić całego świata- nawet z nieograniczoną liczbą zasobów i ludzi.
Mimo to naprawdę świetnie się gra i podbija Polakami cały świat :)

Trójka z kolei miała jeden duży bląd, który mnie zniechęcił - zaopatrzenie. Jeżeli Sowieci nie mają co jeść kilka kilometrów od Berlina to ja nie mam pytań - jakakolwiek inwazja jest niemożliwa, gdyż ciągle wiecznie brakuje zaopatrzenia. Może historyczne to jest gdy mowa o inwazji Niemiec na ZSRR, bo rzeczywiście za Stalingrad nie dojdą, tylko czy o to chodzi ? Jakikolwiek desant na USA kończy się masakrą, bo statki z jakichś przyczyn nie płyną pomimo eliminacji amerykańskiej floty.

Mam nadzieję, że czwórka będzie raczej ulepszała dwójkę, szczególnie pod względem SI. No i optymalizacja, te gry wymagają świetnego procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować