Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: błędy w Battlefieldzie 4 nie wpłynęły na sprzedaż gry

45 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2014 o 12:54, ww3pl napisał:

To gracze mają zmądrzeć, nie EA.


Otóż to, do póki gracze będą kupować ich gry po mimo ich wpadek to EA nie zrobi nic by ich produkty stawały się dobre ;]

Ale to chyba nigdy nie nastąpi, dlatego ja omijam ich produkcje szerokim łukiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwne, bo ja własnie nie kupiłem BF4 ze względu na masę błędów i niską jakość. Do tego znam kilkanaście osób co tak samo postąpiły. Czyżby złotouste EA znowu wciskało kit? A może swoje informacje biorą od wróżki z telegazety.

Naprawdę nie wiem jak można być takimi mendami bez krzty honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 13:38, darth_boro napisał:

Hmm dziwne, bo ja własnie nie kupiłem BF4 ze względu na masę błędów i niską jakość. Do
tego znam kilkanaście osób co tak samo postąpiły. Czyżby złotouste EA znowu wciskało
kit? A może swoje informacje biorą od wróżki z telegazety.

"Znam kilkanaście osób, więc wiem lepiej niż korporacja która ma dane o sprzedaży z pierwszej ręki."

Żelazna logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Znam kilkanaście osób, więc wiem lepiej niż korporacja która ma dane o sprzedaży
> z pierwszej ręki."

>
> Żelazna logika.

Za to Twoja logika jest lepsza. Ja jestem super wyjątkiem i wszyscy inni gracze na świecie nie kupili BF4 tylko ze względu na nową generację konsol. Tylko jeden darthboro i znajomi z forum zrobili inaczej. Ponadto wierzysz w zapewnienia korporacji, która regularnie wciska kit swoim klientom i może przytoczyć dane sprzedaży wyssane z palca, bo nikt tego nie jest w stanie sprawdzić.

Klasyczny przykład drona EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @ G Arczir2d2
> Kup sobie B 1942. Jajcarska gra. Ja nie wiem jak można było przednie części bardzo dobrze
> zrobić, a te dwie tak spartolić.
NIe trzeba kupować jest za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 13:58, darth_boro napisał:

Za to Twoja logika jest lepsza. Ja jestem super wyjątkiem i wszyscy inni gracze na świecie
nie kupili BF4 tylko ze względu na nową generację konsol. Tylko jeden darthboro i znajomi
z forum zrobili inaczej.

Gdyby opinie forumowiczów realnie odwzorowywały ogólną sprzedaż, to seria Call of Duty by już nie istniała, a SimCity nie sprzedałoby miliona kopii w tydzień.

Dnia 29.01.2014 o 13:58, darth_boro napisał:

Klasyczny przykład drona EA.

Taki dron, że od 2008 grosza EA nie dał. Taki dron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA było mocno rozczarowane słabymi wynikami sprzedaży BF4. Już w listopadzie - miesiąc po wydaniu gry poważnie rozważali spadek podstawki do 99zł. Co zresztą stało się nieco później faktem. Na gram.pl BF4 +Chińska Nawałnica kosztuje 109zł :p.
EA już dawno zmądrzało - po co mają wydawać dobre gry, skoro mogą wydawać gnioty i potem robić dobrą minę... do złej gry ;-).
To wszystko ma posłużyć utrzymaniu wartości marki EA i BF. Sony z wadliwymi konsolami robi to samo. Nikły procent konsol przebywa w serwisie - owszem, część z nich dopiero się popsuje a 4 razy tyle reklamacji czeka za ścianą w magazynie na rozpatrzenie. Konsola okazał się sukcesem. Hurra, jupi, wii .... o, nietakt.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Platyna wbita na PS4 i w sumie oprócz znikających sejów z singla jakiś rażących błędów podczas multi nie zauważyłem tak wiec uważam wasze komenty wyżej za polaczkowe [m] i to że i tak kupicie BF5

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Po becie, która miała miejsce dosłownie kilka tygodni przed premierą. Nie mogłem uwierzyć, iż uda im się tyle rzeczy załatać przed premierą. I faktycznie nie udało im się tego zrobić. A ponoć teraz jeszcze gorzej! To jest jakaś paranoja, aby taka wielka firma nie mogła poradzić z takimi trywialnymi babolami. Bo w końcu czego im brakuje? Pieniędzy? Proszę... Doświadczenia? Chyba też nie. Pewnie nigdy się nie dowiemy nie pracując wewnątrz EA. Ale póki będziemy bez zastanowienia sięgać po nasze portfele, bo nowy BF czy CoD, to wydawcy będą w dalszym ciągu powielać działania, które przynoszą zysk. I jakoś im się nie dziwię, w końcu wydawca jest od zarabiania. Póki nie zaczniemy szanować siebie, to nie oczekujmy, że jakieś grube ryby zaczną szanować nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 17:30, SirGracz napisał:

> Chrzanić BF. Dajcie mi Dead Space 4.

Chrzanić DS. Dajcie mi Mass Effect 4 :D

Chrzanić wszystkie gry od ea. Od czasu DA: O nie zrobili porządnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 18:33, Perry_Cox napisał:

Cały świat narzeka i cały świat kupuje. Polaczki nie są jacyś wyjątkowi.


Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 15:18, slonik666 napisał:

Platyna wbita na PS4 i w sumie oprócz znikających sejów z singla jakiś rażących błędów
podczas multi nie zauważyłem tak wiec uważam wasze komenty wyżej za polaczkowe [m] i
to że i tak kupicie BF5

Pozdrawiam


Za szydzenie, obrażanie oraz słownictwo - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować