Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Outlast na PlayStation 4 w 1080p i 60 klatkach na sekundę

9 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Przynajmniej nie ma co narzekać o kiepski standard panujący przy konsolach nowej generacji, skoro, przynajmniej w przypadku PlayStation 4, spory procent gier może jednak pochwalić się rozdzielczością 1080p i towarzyszącą jej płynnością w 60 klatkach na sekundę.

Przeczytaj cały tekst "Outlast na PlayStation 4 w 1080p i 60 klatkach na sekundę" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Outlast wykorzystuje Unreal Engine 3, raczej wersja na PS4 tego nie zmieni, więc to błąd w newsie? Czy faktycznie to poleci na UE4 w nowej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 23:08, MisioKGB napisał:

Outlast wykorzystuje Unreal Engine 3, raczej wersja na PS4 tego nie zmieni, więc to błąd
w newsie? Czy faktycznie to poleci na UE4 w nowej wersji?

Ych, nie weszła moja poprawka w ostatniej chwili - tak, stoi na Unreal Engine 3, sprawa pomyliła mi się z Daylight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIech cisną, niech cisną... Za rok może to być standard na PC i nie trzeba będzie kupować karty gfx za tysiące;) Wystarczą setki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tylko spory % a nie wszystkie choć na pewno jest lepiej niż u konkurencji.
Miałem nadzieję że 1080p 60FPS to będzie murowany standard patrząc na specyfikacje obu konsol widać było obsługę rozdzielczości 1080p/4K więc 720p wydawało się nie do przyjęcia, liczyłem nawet na kilka tytułów w 4K(nie żebym miał już taki TV ;D). Z drugiej strony jednak oczekiwałem ceny około 2500zł więc coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czym podniecać. Bo zaledwie kilka tytułów wyszło niby w 60fpsach, które i tak nigdy nie mają takiej wartości, tylko 40-45 jak w przypadku Battlefielda 3. Minie rok i gry na "next geny" znowu zaczną wychodzić w 30fpsach, a twórcy będą tłumaczyli to lepszą grafiką czy innymi bzdurami. Miną 2-3 lata i dostaniemy to co oferują stare generacje, czyli niestabilne 30 fps ze spadkami do 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 12:59, ekwador15 napisał:

Ta gra w 1080p i 60fps to chodziła na 2-letnich komputerach, bo tam grafika nie jest
z najwyższej półki


No dokładnie, nie mają czym się chwalić chociaż dziś to przyciąga klientów - 1080p i 60 fps. Oby na obietnicach się nie skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować