Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drugi epizod The Wolf Among Us z dokładnym terminem wydania

5 postów w tym temacie

No, w końcu! Tylko, żeby jeszcze epizod nie trwał tak 30-45 minut ( niech chociaż ma ze 2 godzinki). Coś ostatnio Telltale trochę się wlecze, co więcej od 1 epizodu 2 sezonu The Walking Dead też już pomału upływa 2 miesiąc, a pewnie 2 odcinek ogłoszą dopiero na koniec lutego/początek marca ( oby!!!). Coś praca nad wieloma projektami na raz, nie służy kalendarzowi wydawniczemu Telltale, a tu na horyzoncie jeszcze 2 nowe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość;) Cieszy mnie podejście Telltale games, fakt faktem wzięli na siebie zbyt dużo projektów w tym samym czasie, ale przynajmniej wolą poczekać i wypuścić produkt gotowy i wartościowy, a nie "byle szybciej". Również nie lubię czekać, ale z drugiej strony nikt nam nie obiecał, że epizody będą wydawane co miesiąc(no chyba, że przegapiłem taką informacje). Jeżeli inne gry tego studia będą miały podobną grywalność i świetną fabułę mogę czekać nawet jeszcze dłużej, bo w sumie chodzi tutaj o historię, a nie, żeby "tylko pograć" jak w przypadku gier pewnego amerykańskiego przedsiębiorcy parającego się wypuszczaniem w tempie przyśpieszonym tej samej gry z nową oprawą wizualną(czyt. Activision)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo to im schodzi, długo. Pierwszy odcinek był fajny, mam nadzieję że drugi będzie trzymał poziom. Chciałbym już drugi odcinek TWD :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować