Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Enemy Front w czerwcu?

20 postów w tym temacie

NO i nareszcie, już mi klawiatura ostygła od II wojny Św. Wreszcie jakieś Konkretne info z datą. jeszcze tylko zwiastun przed premierą i lecimy z tym koksem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, może być na czerwiec. Czekam na shootera w klimacie WWII od 5 lat, to wytrzymam do czerwca. A zapowiada się całkiem obiecująco:) Trzymam kciuki za EF!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Byłem z ciekawości na oficjalnej stronie CIG i jak na razie jedyną świeżą informacją jaką znalazłem to jest to że otrzymali kredyt na ukończenie obu produkcji, z tego co jeszcze wyczytałem to zaczęli sprzedaż swoich produkcji w Japonii, ale niestety oficjalnych premier nie ma. Co nie znaczy że gra nie wyjdzie w okresie wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to na pewno sięgnę po tą grę. Chociażby z tego względu że jakoś przejadły mi się póki co te nowe części CoD czy też BF. A tu mamy zafundowany powrót do czasów CoD2. Właśnie takiej gierki jak Enemy Front mi brakowało. Mam nadzieję że chłopaki z CI sprostają moim wymaganiom i EF będzie dłuższą i bardziej wciągającą grą niż inne ostatnie produkcje tego gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam bardziej przypomina MoH Allied Assault albo Wolfa który do dziś sprawia mi wielką radość mimo swojego wieku. Może i EF będzie grą dla której mam specjalnie zostawionego PC-ta by spokojnie móc w nią pograć w Dalekiej przyszłości. TAKI KULT:)
Lubię wracać do gier które miały duszę a EF wygląda mi właśnie na taką grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolf też był dobrą gierką, teraz jednak nie sięgam po stare dobre gry żeby się do nich nie zrazić, chociaż na pewno bardzo dobrze je wspominam. Mam nadzieję że Enemy Front też będzie taką grą do której będzie warto wracać i porównywać ją z nowo powstałymi. Na pewno brakuje mi trochę rozwalania niemców, a nic tak dobrze nie wpływa na dobre samopoczucie jak lekcja historii o drugiej wojnie światowej grając w grę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy teaser na temat EF - Ładnie przedstawia czasy II WŚ. Szkoda tylko że to się działo na prawdę:( znaczy że takie sytuacje miały miejsce. Poszukajcie na YT. Co do zrażania do gier , ja na szczęście nie mam oporów ani graficznych ani jakościowych co do gry starej (Przecież wiem że jest stara) nie oczekuje od niej " Osiągów ferrari, byle byś mi zapalił" - łona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> obstawiam kupe
W sumie to nie byłabym tego taka pewna....to że im coś nie wyszło wcześniej nie oznacza, że ta nie będzie hitem. Patrząc po pozytywnych komentach na zagranicznych forach jakoś w to nie wątpię. Nie wiem skąd się bierze ta niechęć na polskich forach, dlaczego nie docenia się pracy rodaków?! zwłaszcza, że zamieścili w grze kawałek polskiej historii. nie powinniśmy choć trochę ich wspierać.?!
Bardzo podoba mi się pomysł na grę, podobieństwo do CoD czy MoH też mnie nie razi tym bardziej, że uwielbiam pierwsze części. Teraz robią jakieś modern coś tam, które w ogóle nie ma klimatu. 3mam kciuki i oczekuję na premierę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna nie było dobrego FPS o II Wojnie Światowej, a wielu za tym tęskni. Teraz jest dobry czas żeby się wybić z taką propozycją bo konkurencja skupia się na czymś innym, więc czemu miałoby się nie udać?? Skoro pomysł na grę jest dośc oryginalny, grafika wygląda dobrze a twórcy zapowiadają że kampania jest ciekawa i dynamiczna. Poza tym to rodzima produkcja więc chcę żeby się udało. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że główny bohater to nie polak;/ Wiadomo, że ma polskie pochodzenie ale to nie to samo. Ciekawe jak CI rozwiąże spór o języki w grze:) Czy w każdym kraju będzie używany ojczysty język, a co do głównego bohatera to mam nadzieję, że chociaż w polsce będzie mówił po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie byłoby głupie XD Może niektórzy ignoranci na zachodzie przynajmniej usłyszeliby jak brzmi język polski :D Jednak i tak rozgrywka bedzie miała kluczowe znaczenie moim zdaniem, jesli gra bedzie taka na jaką się zapowiada to będę w nią grał nawet po chińsku XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 00:33, Truskawa34 napisał:

Nie wiem skąd się bierze ta niechęć na polskich forach,


Z poprzednich dokonań CI w dziedzinie FPS.

Dnia 11.03.2014 o 00:33, Truskawa34 napisał:

dlaczego nie docenia się pracy rodaków?!


Bo na razie praktycznie nie ma czego doceniać. Najlepsze gry, które wyszły z CI, to przygodówki z serii Art of Murder (dzięki ludziom z Detalion) - a nawet i one miały swoje wady takie jak schematyzm i krótki czas rozgrywki. Ja życzę CI jak najlepiej - podobnie jak innym polskim deweloperom - ale rozumiem sceptycyzm. Mimo przechwałek prezesa Tymińskiego, CI nie pokazało jeszcze gry naprawdę wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ludziom wydaje się, że jeśli poprzednie gry danej produkcji nie były udane to wszystkie, które wydadzą takie będą. To że studia współpracują przy jakimś tytule to nic w tym złego, w końcu co dwie głowy to nie jedna. Ja mam nadzieję że CI Games pokaże się z dobrej strony i Enemy Front okaże się świetną grą cieszącą się dużym zainteresowaniem i grywalnością. Nie ma sensu się nastawiać negatywnie na dobrze się zapowiadającą grę. Takie jest moje zdanie na ten temat. Ja chętnie zagram w tą grę i zobaczę co tym razem stworzyło polskie studio i co poprawili względem swoich poprzednich produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować