Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Titanfall z 14 mapami na starcie i rozgrywką na podzielonym ekranie

8 postów w tym temacie

"CS:GO postawił na to, żeby były w nim najważniejsze mapy z CSa. Te na których i tak spędza się ponad 90% czasu. Jeśli Titanfall będzie miał u siebie 3-5 map, które otrzymają status kultowych, to nie istotne będzie to czy ogólnie będzie ich miał 14, 50 czy 10. Jedna kultowa mapa jest warta więcej niż tuzin przeciętnych."
~`fartuess , GM.pl


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to EA, na starcie będzie może 6 map, a pozostałe 8 to po prostu zablokowane pierwsze dwa DLC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się dziwie, że EA nie kazała sobie zapłacić za dostęp do bety ;) a tak poza tym gra naprawdę fajna polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w tej grze niepotrzebne są te miniony - boty (pierwszy dostępny tryb gry).
Przez to mylą mi się z prawdziwymi graczami.
Często strzelając do botów zdradzam swoją pozycję i dostaje od gracza w plecy.

Jest to niestety jedna z wielu gier w których jak wejdziesz do gry ze słabym teamem to nie ważne jak jesteś dobry i tak skończysz jako mięso armatnie.

Na 14 lvlu - maksymalnym w becie, większość otrzymywanych kart z dodatkami jest dla mnie bezużyteczna.

W 3 dzień bety, czyli wczoraj osobiście na własne oczy widziałem cziterów!
Goście biegali tytanami które były oficjalnie niedostępne.
Poza tym bardzo szybko poruszali się po mapie.

Uważam też że kiedy postać gracza jako człowieka dostaje z pięciu wystrzelonych na raz rakiet z wyrzutni tytana prosto w twarz i nie ginie to jest jakieś nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2014 o 14:20, Arhoz napisał:

W 3 dzień bety, czyli wczoraj osobiście na własne oczy widziałem cziterów!
Goście biegali tytanami które były oficjalnie niedostępne.

Karta: "Reserve Ogre - Call in an Ogre Titan." Rzadka, ale raz czy dwa widziałem. Dla Strydera też jest bodajże jedna.

Dnia 17.02.2014 o 14:20, Arhoz napisał:

Poza tym bardzo szybko poruszali się po mapie.

Stim albo karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra jest super, świetnie się przy niej bawię. Taki CoD z mechami ale jeszcze bardziej dynamiczny. Widać gołym okiem, że z IW odeszli Ci najlepsi. Tylko optymalizacja trochę kiepska jak dla mnie, gra potrafi ładnie przyciąć, a przecież grafika w tej produkcji nie jest najwyższych lotów. Mam nadzieje, że w tej kwestii jeszcze coś poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować