Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prace nad grą Titanfall pomyślnie ukończone

11 postów w tym temacie

Chyba czekają do samego końca z zapowiedzią season passa i tych zwyczajowych dla EA 4-5 DLC''ków, nie chcą odstraszyć klientów i zabić sztucznie stworzonego hypa dla tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to uwierz. Nie rozumiem kompletnie tego czepiania się EA. EA to zło, EA to blablabla pies jeden wie co jeszcze. EA to tylko wydawca, produkcją zajmują się zespoły skrajnie podległe EA, a akurat Respawn Entertainment jest jednym z tych, posiadających większą swobodę działania niż inne i był o tym nawet news parę lat temu. W dodatku spora część pracowników RE to dawne studio Infinity Ward odpowiedzialne, za Call of Duty 4, która do dziś jest bardzo popularną częścią.
Trzeba było pograć w betę, bo tutaj nie ma się czego czepiać, gra jest dopracowana do bólu, przez cały okres trwania bety miałem 0 jakichkolwiek problemów poza lagami, ale to akurat wina Neo TP, a sam gameplay jest zwyczajnie miodny. Niech sobie robią DLC, co to komu szkodzi, wszystkie te dodatki od EA wcale jakieś drogie nie są, np. dodatki do BF4 - 129 zł za pakiet premium dający 5 dodatków, w każdym nowy (lub kilka) tryb, 4 nowe mapy, nowe bronie i pojazdy i wszystko to wydłuża chęć grania o kolejne X dzięsiąt godzin, więc dodatki warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@LuKi965
Dziwisz się?A ja nie.Jeśli premiera BF 4 była katastrofą a z BF 3 było to samo to ludzie dmuchają na zimne.Dlaczego z TF miało by być inaczej?Ludzie zbyt wiele razy się sparzyli i w końcu otrzeźwieli. Życzę RE aby gra była dopracowana i śmigała aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla deweloperów! Życzę sukcesu.
To będzie moja pierwsza pudełkowa gra na PC od 6 lat. Tzn. "pudełkowa" w sensie pełnowymiarowa 3xA. Bo i tak kupię cyfrówkę na Origin. Nieważne. Nie mogę się doczekać, wreszcie będzie dobre multi do potrzaskania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 14:11, calwert napisał:

@LuKi965
Dziwisz się?A ja nie.Jeśli premiera BF 4 była katastrofą a z BF 3 było to samo to ludzie
dmuchają na zimne.Dlaczego z TF miało by być inaczej?

Bo TF robi studio niezależne od EA? Bo EA jest tylko wydawcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > @LuKi965
> > Dziwisz się?A ja nie.Jeśli premiera BF 4 była katastrofą a z BF 3 było to samo to
> ludzie
> > dmuchają na zimne.Dlaczego z TF miało by być inaczej?
> Bo TF robi studio niezależne od EA? Bo EA jest tylko wydawcą?

"EA tylko wydawca" !! to i tak za duzo... tak samo jak zrobili z ME3 pocieli orginalna gre na kawalki i sprzedawali to jako DLC.... tutaj boje sie ze mogli zrobic to samo... orginalny content pocieli i pozniej bedzie sprzedawany w DLC.

EA niestety ma taka sklonnosc do robienia takich rzeczy wiec tego mozna sie obawiac... tak samo jak naciskaniem temrinami przez ktore produkt nie do konca jest ukonczony i pozniej jak z BF4 wychodza babole, ktorych latanie pozniej zajmuje pare miechow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 17:32, zibi20 napisał:

"EA tylko wydawca" !! to i tak za duzo... tak samo jak zrobili z ME3 pocieli orginalna
gre na kawalki i sprzedawali to jako DLC.... tutaj boje sie ze mogli zrobic to samo...
orginalny content pocieli i pozniej bedzie sprzedawany w DLC.

ME3 było przecież zrobione przez EA. Bioware to studio EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować