Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co wiesz o skandynawskim wzornictwie?

11 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Pora na konkurs, w którym zaszaleją osoby o talentach graficznych i - nazwijmy to ogólnie - "dizajnerskich". Przyda się też nieco wiedzy na temat firmy, która sponsoruje nagrodę, czyli Fractal Design. Nagrodą jest bowiem zaprojektowana przez tę firmę obudowa PC midi-tower Define R4 Black Pearl wraz z zasilaczem Newton R3.

Przeczytaj cały tekst "Co wiesz o skandynawskim wzornictwie?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, czy ja czegoś nie rozumiem czy ktoś czegoś nie dopilnował.

Po pierwsze, dlaczego w regulaminie podano datę końcową konkursu na 10 stycznia 2014 roku?

Po drugie, dlaczego w miejscu na wgranie pracy graficznej są dwie sprzeczne informacje co do wielkości pliku graficznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 20:01, lastvegas napisał:

Zaraz, czy ja czegoś nie rozumiem czy ktoś czegoś nie dopilnował.

Po pierwsze, dlaczego w regulaminie podano datę końcową konkursu na 10 stycznia 2014


Oczywiście marca. Przepraszam za błąd. W drugiej sprawie system nie chciał wyświetlić prawidłowo - już się uaktualnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Oczywiście marca. Przepraszam za błąd. W drugiej sprawie system nie chciał wyświetlić
> prawidłowo - już się uaktualnił.
>

Spoko, ale w pierwszej chwili nastąpił niezły mindf*ck i zacząłem się zastanawiać co ja czytam i jaka jest data. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście marca. Przepraszam za błąd. W drugiej sprawie system nie chciał wyświetlić
> prawidłowo - już się uaktualnił.
>

Kiedy zostaną opublikowane wyniki konkursu? Według jego strony powinny pojawić się w poniedziałek, jednak nigdzie ich nie widzę.
pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2014 o 11:34, Pralkosuszarka napisał:

Kiedy zostaną opublikowane wyniki konkursu? Według jego strony powinny pojawić się w
poniedziałek, jednak nigdzie ich nie widzę.
pozdrawiam ;)

Są na stronie konkursu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wygranej w konkursie minęły prawie 2 miesiące, a ja nadal nie dostałam mojej nagrody mimo, że już od dawna macie moje dane :-/ pisałam w tej sprawie do Lucasa ale zero odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Od wygranej w konkursie minęły prawie 2 miesiące, a ja nadal nie dostałam mojej nagrody
> mimo, że już od dawna macie moje dane :-/ pisałam w tej sprawie do Lucasa ale zero odzewu.

Jak się sprawa zakończyła? Sukces? Nagroda dotarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować