Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed IV: Black Flag - Jackdaw Edition dostępne od 28 marca

8 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Ubisoft ogłosił datę premiery Assassin’s Creed IV: Black Flag – Jackdaw Edition – edycji zawierającej podstawową wersję gry oraz Season Pass. Zadebiutuje ona 28 marca na PC, PS4 i Xboksie One.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed IV: Black Flag - Jackdaw Edition dostępne od 28 marca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi działają.

Ogólnie to jest dowód na to, że nie warto kupować AC podczas premiery. Potem wersja ze wszystkimi dodatkami i tak wychodzi, do tego w niższej, przystępniejszej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mi działają.
>
> Ogólnie to jest dowód na to, że nie warto kupować AC podczas premiery. Potem wersja ze
> wszystkimi dodatkami i tak wychodzi, do tego w niższej, przystępniejszej cenie.

W branży gier nie warto NIC kupować w podczas premiery, przymajmniej biorąc pod uwagę czystą opłacalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalowanie DLC z Edycji Waszygtona było... no cóż dziwne. Ale mi się udało i grałem bez problemu. Co się zaś tyczy Jackdaw Edition to dobrze, że Ubisoft robi takie wydanie, w którym jest pełna wersja gry + season pass. Kupiłbym, gdyby nie to, że Assassin`s Creed IV: Black Flag i season pass mam już od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować