Zaloguj się, aby obserwować  
Mike_Wraith

EA Games vs. Ubisoft

43 postów w tym temacie

We wstepie oceiłem krótko EA więc teraz lepiej opisze :
Electronic Arts jak dla mnie wypusciło jedna dobrą gre dawno temu Porsce 2000 ale tera z co robi tylko jakes badziewa typu Fifa (zmieniają tylko numerki i licencje) tak samo z NFL NBA i wte slady idzie NFS , EA wydaje gry co rok za wielką cene i wymagania ich gier sa bardzo duze np te durne simsy 2 zeby grac konfortowo trzeba miec kompa kilkakrotnie lepszego od minimum. i do tego kupują ciogle studia i robią z ich giery badziewia.
a ubi wydaje dobre giery i tanio szkoda ze ubi nie zrobiło studia w polsce i nie polonizuje tak gry by wczesnjej wychodziły jak w EA (dla mnie to jedyny ich plus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nieporównywalnie lepsze jest Ubi Soft. Tworzy oryginalne i dobre gry. Programy EA to coraz większy kicz. W nieskończoność będą wydawać kolejne Fify, NHL''e, NBA''e, dodatki do Simsów itp. itd. Nigdy nie wymyślą czegoś nowego, co mogłoby zaskoczyć gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA lubię za dwie rzeczy: Railroad Simulator (wykupili Kuju, ale dali im forsę na pracę) i za C&C: Generals. Klimatu starego C&C jest niewiele, ale gra jest bardzo dobra.
Nie lubię ich za: olewactwo w sprawie BF2 - patche dodające błędy a nie naprawiające inne, za dodatki do Sims 2 (zamiast zrobić raz a porządnie rozbijają się na drobne), nie lubię ich też za te kontynuacje NFS, które mają lepszą grafikę, ale grywalność zgubiły już przy Most Wanted.

UbiSoft - Lubię ich za Heroes V (dobra gra), za całkiem niezłą serię Brothers in Arms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem EA Games i UbiSoft sa równie dobrzy:) Nie mam do nich zastrzeżeń wydają bardzo dobre gry:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi nie olewa klientów? lol To dlaczego dostajemy gry później niż np. Niemcy? Wysłałem raz do EA pytanie o Godfather, odpowiedź dostałem w ciągu godziny, wysłałem także pytanie raz o Splintera do UBI, na odpowiedź czekałem, aż miesiąc. Niezgadzam się też ze stwierdzeniem że EA, nie ma żadnego tytułu godnego uwagi, a Half-Life 2 czy Counter-Strike to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 13:46, mtwarog napisał:

Ubi nie olewa klientów? lol To dlaczego dostajemy gry później niż np. Niemcy? Wysłałem raz
do EA pytanie o Godfather, odpowiedź dostałem w ciągu godziny, wysłałem także pytanie raz o
Splintera do UBI, na odpowiedź czekałem, aż miesiąc. Niezgadzam się też ze stwierdzeniem że
EA, nie ma żadnego tytułu godnego uwagi, a Half-Life 2 czy Counter-Strike to co?


mi chodzi otytuły które same EA stworzyło a nie odkupiło jak w tym przypadku od vivendy universal games(SIERRA) HL2 i i CS a tak wogóle EA jest najbogatrzym dystrybutorem gier a ubi jest bodajze 5 a mam do ciebie pytanie o ten list bo do ubi wysłałes do swiatoej agencji bo polskiej niema w tym wypadku jest cenega lub CDP a do EA gdzie do głównej czy polskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi wypuszcza sporą ilość gier, a EA odświeża swoje tytuły, nowe dodatki itp

Ubi- sporo nowości na wrzesień 2006 w polsce (by cenega)
EA -Command & Conquer 3 :D

Ubi ponizej 100
EA roznie to bywa:( ale zazwyczaj powyzej 100

Ubi rzadkie wpadki
EA notoryczne

Ale przyznaje jednak mam wiecej gier EA (dlaczego wykupil bullfroga ;( ja chce DK3 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..., EA vs Ubi, czemu nie EA vs Vivendi, lub Ubi vs Activision. Dystrybutorów jest masa, więc dla mnie nie ma sensu temat tylko o dwóch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 14:34, mike91 napisał:

> Ubi nie olewa klientów? lol To dlaczego dostajemy gry później niż np. Niemcy? Wysłałem
raz
> do EA pytanie o Godfather, odpowiedź dostałem w ciągu godziny, wysłałem także pytanie
raz o
> Splintera do UBI, na odpowiedź czekałem, aż miesiąc. Niezgadzam się też ze stwierdzeniem
że
> EA, nie ma żadnego tytułu godnego uwagi, a Half-Life 2 czy Counter-Strike to co?

mi chodzi otytuły które same EA stworzyło a nie odkupiło jak w tym przypadku od vivendy universal
games(SIERRA) HL2 i i CS a tak wogóle EA jest najbogatrzym dystrybutorem gier a ubi jest bodajze
5 a mam do ciebie pytanie o ten list bo do ubi wysłałes do swiatoej agencji bo polskiej niema
w tym wypadku jest cenega lub CDP a do EA gdzie do głównej czy polskiej ?


Maila w obu przypadkach wysłałem do głównej, a druga rzecz, to ja nie mówiłem o tytułach, które EA robi, lecz o tych, które wydaje. HL i CSS robi Valve, tak samo Simsy robi Maxis, a nie EA, to samo tyczy się np. Heroes''ów V, które robi Nival

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 13:46, mtwarog napisał:

Ubi nie olewa klientów? lol To dlaczego dostajemy gry później niż np. Niemcy? Wysłałem raz
do EA pytanie o Godfather, odpowiedź dostałem w ciągu godziny, wysłałem także pytanie raz o
Splintera do UBI, na odpowiedź czekałem, aż miesiąc. Niezgadzam się też ze stwierdzeniem że
EA, nie ma żadnego tytułu godnego uwagi, a Half-Life 2 czy Counter-Strike to co?


Teraz nam zdradź do jakiego biura EA i Ubi wysłałeś. Pewnie EA Polska i Ubi Gdzieśtam poza Polską. O to może mieć znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 11:50, barteg napisał:

EA jest najlepszeee za Crysisa , Battelfieldy , Jamesy Bondy itd .


Bondy już w Activision. Crisis wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 20:44, mike91 napisał:

Kto jest według was lepszym wydawcą/dystrybutorem gier Ubi czy Elektronicy , według mnie ubi
jest lepsze bo ma takie serie jak Prince of Persia gry toma Clanciego czy teraz Herousów a
EA ma tylko NFS i teraz Crisisa .


Ubi Soft. Dlatego właśnie EA kupiło 20% ich akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 15:58, E-sanity napisał:

> Ubi nie olewa klientów? lol To dlaczego dostajemy gry później niż np. Niemcy? Wysłałem
raz
> do EA pytanie o Godfather, odpowiedź dostałem w ciągu godziny, wysłałem także pytanie
raz o
> Splintera do UBI, na odpowiedź czekałem, aż miesiąc. Niezgadzam się też ze stwierdzeniem
że
> EA, nie ma żadnego tytułu godnego uwagi, a Half-Life 2 czy Counter-Strike to co?

Teraz nam zdradź do jakiego biura EA i Ubi wysłałeś. Pewnie EA Polska i Ubi Gdzieśtam poza
Polską. O to może mieć znaczenie...


Patrz post wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 16:09, mtwarog napisał:

> > Ubi nie olewa klientów? lol To dlaczego dostajemy gry później niż np. Niemcy? Wysłałem

> raz
> > do EA pytanie o Godfather, odpowiedź dostałem w ciągu godziny, wysłałem także pytanie

> raz o
> > Splintera do UBI, na odpowiedź czekałem, aż miesiąc. Niezgadzam się też ze stwierdzeniem

> że
> > EA, nie ma żadnego tytułu godnego uwagi, a Half-Life 2 czy Counter-Strike to co?

>
> Teraz nam zdradź do jakiego biura EA i Ubi wysłałeś. Pewnie EA Polska i Ubi Gdzieśtam
poza
> Polską. O to może mieć znaczenie...

Patrz post wyżej


A konkretnie? Ubi France? EA UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 19:27, mike91 napisał:

Dobra a co jest lepsze Activison czy Eidos(SCI) według mnie Activision z call of duty na czele


To nie ma snesu. Co Eidos ciekawego zamierza wydać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... na przykład Hitman: Blood Money? A niedawno wydał też świetny powrót panny Croft czyli Tomb Raider: Legend :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 21:59, mikim napisał:

Eeeee... na przykład Hitman: Blood Money? A niedawno wydał też świetny powrót panny Croft czyli
Tomb Raider: Legend :).


Jedno i drugie na zachodzie już zostało wydane. Nic więcej (niestety!) dobrego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 13:46, mtwarog napisał:

Ubi nie olewa klientów? lol To dlaczego dostajemy gry później niż np. Niemcy? Wysłałem raz
do EA pytanie o Godfather, odpowiedź dostałem w ciągu godziny, wysłałem także pytanie raz o
Splintera do UBI, na odpowiedź czekałem, aż miesiąc. Niezgadzam się też ze stwierdzeniem że
EA, nie ma żadnego tytułu godnego uwagi, a Half-Life 2 czy Counter-Strike to co?

No i do tego dochodzi Crysis oczywiście nowa NBA streets i FIFA streets NFS:carbon i kolejne gry z serii Goodfather

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować