Zaloguj się, aby obserwować  
Tobiasz_Binienda

Heroes I i II

10 postów w tym temacie

A, jest wydanie specjalne pisma "Komputer Świat Gry" (cały numer o Heroesach). Znajdziesz tam pełną wersję gry Heroes 2 GOLD po polsku. A co do jedynki... Spróbuj na www.allegro.pl

PS. Jakbyś nie wiedział to pierwszą częścią Heroesów była gra KINGS BOUNTY. Możesz ją za darmo pobrać z internetu (np. www.interia.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 22:38, EL Matiasso napisał:

PS. Jakbyś nie wiedział to pierwszą częścią Heroesów była gra KINGS BOUNTY. Możesz ją za darmo
pobrać z internetu (np. www.interia.pl)


A czy przypadkiem Kings Bounty nie było osobną grą, która ukazała się przed HoM&M I?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale czytałem w pewnym piśmie (nie podam tytułu! Nie zrobię im reklamy!) że od Kings Bounty wszystko się zaczęło! No wiesz - taki na przykład Fallout wywodzi się od gry Wasteland, Doom od Wolfa3d, Sacred od Diablo itp.

Napisałem też, że Kings Bounty był pierwszą częścią Heroesów - przepraszam. Źle to sformułowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, był taki numer (z pełną wersją Herosów II). Ale jakiś czas temu w Extra Klasyce był pakiet Heroes I + II Gold w pełnej polskiej wersji językowej. ). Jedynkę można jeszcze znaleźćw necie (pełnopłytową), ale to nielegalne więc nie podam gdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę kupować wersji z Komputer Świata Extra. Gra ma wycięte audiotracki, a granie w HoMM bez muzyki albo z brzdąkającymi midami zabiera połowę klimatu.
Lepiej jednak szukać na allegro CD Projektowej kompilacji jedynki i dwójki (albo z bonusa do HoMM4, albo edycji z "Taniego grania").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 16:47, Mistic napisał:

> A ja mam osobne pytanko czy ktoś może mi pokazać Screeny z H1?Bo nigdzie nie widziałem
:)

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=941

Udało mi się ubiec pana który jedyne linki jakie daje to te do googla :P

Spoko :0Jak na te czasy to grafa wypas....prawie wszystko tak jak w H2 :)Tylko grafą sie różnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować