Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowa łatka inFamous: Second Son dodaje m.in. 19 nowych misji

14 postów w tym temacie

A ja specjalnie dla cole''s legacy zamówiłem na gram.pl wersję specjalną...a się okazuje że ta zawartość jest za darmo...czuję się wydymany!!! I co wy na to szanowna redakcjo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 17:27, jasnygwint napisał:

A ja specjalnie dla cole''s legacy zamówiłem na gram.pl wersję specjalną...a się okazuje
że ta zawartość jest za darmo...czuję się wydymany!!! I co wy na to szanowna redakcjo?

Ja nie z redakcji, ale przeczytaj ze zrozumieniem newsa i nie kompromituj się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A ja specjalnie dla cole''s legacy zamówiłem na gram.pl wersję specjalną...a się
> okazuje
> > że ta zawartość jest za darmo...czuję się wydymany!!! I co wy na to szanowna redakcjo?
>
> Ja nie z redakcji, ale przeczytaj ze zrozumieniem newsa i nie kompromituj się dalej.
"Poza tym, aktualizacja zawiera również Cole''s Legacy Content Pack, w który będzie mógł zagrać za darmo każdy, kto złożył zamówienie przedpremierowe na inFamous: Second son. "
w takim razie oświeć mnie... bo nie umiem czytać ze zrozumieniem cwaniaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 17:27, jasnygwint napisał:

A ja specjalnie dla cole''s legacy zamówiłem na gram.pl wersję specjalną...a się okazuje
że ta zawartość jest za darmo...czuję się wydymany!!! I co wy na to szanowna redakcjo?

Sklep nie ma bezpośredniego wpływu na to, co dostanie do pre-orderów, w jakiej ilości itp. Tym bardziej nie ma też wpływu na to co twórcy/wydawca udostępnią w grze po premierze. Więc Twoje zarzuty są nieco nietrafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A ja specjalnie dla cole''s legacy zamówiłem na gram.pl wersję specjalną...a się
> okazuje
> > że ta zawartość jest za darmo...czuję się wydymany!!! I co wy na to szanowna redakcjo?
>
> Sklep nie ma bezpośredniego wpływu na to, co dostanie do pre-orderów, w jakiej ilości
> itp. Tym bardziej nie ma też wpływu na to co twórcy/wydawca udostępnią w grze po premierze.
> Więc Twoje zarzuty są nieco nietrafione.
> > A ja specjalnie dla cole''s legacy zamówiłem na gram.pl wersję specjalną...a się
> okazuje
> > że ta zawartość jest za darmo...czuję się wydymany!!! I co wy na to szanowna redakcjo?
>
> Sklep nie ma bezpośredniego wpływu na to, co dostanie do pre-orderów, w jakiej ilości
> itp. Tym bardziej nie ma też wpływu na to co twórcy/wydawca udostępnią w grze po premierze.
> Więc Twoje zarzuty są nieco nietrafione.
są nietrafione? zapłaciłem 319, podczas gdy podstawka to 249zł... dziedzictwo cole''a było exclusivem dla tej edycji, więc nie mów mi że moje zarzuty są nietrafione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ? Jak TTr96 napisał, twórcy gry mogą po premierze zrobić z grą wszytko. Na ten przykład Wiedźmin 2. Niby Ci, co kupowali EK dostawali ekskluzywne dodatki, a potem się okazało, że twórcy te dodatki udostępnili wszystkim.

No i co, miałbym rozdzierać szaty z tego powodu?

Poza tym takie dodatki prędzej czy później byłyby udostępnione wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 17:59, jasnygwint napisał:

"Poza tym, aktualizacja zawiera również Cole''s Legacy Content Pack, w który będzie
mógł zagrać za darmo każdy, kto złożył zamówienie przedpremierowe na inFamous: Second
son.
"
w takim razie oświeć mnie... bo nie umiem czytać ze zrozumieniem cwaniaczku

Łups, faktycznie trochę się zagalopowałem. DLC do wszystkich pre-orderów dają tylko w Stanach. Po raz kolejny mam nauczkę, żeby robić research za red... translatorów Gramu, skoro oni researchu nie robią. Sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No i ? Jak TTr96 napisał, twórcy gry mogą po premierze zrobić z grą wszytko. Na ten przykład
> Wiedźmin 2. Niby Ci, co kupowali EK dostawali ekskluzywne dodatki, a potem się okazało,
> że twórcy te dodatki udostępnili wszystkim.
>
> No i co, miałbym rozdzierać szaty z tego powodu?
>
> Poza tym takie dodatki prędzej czy później byłyby udostępnione wszystkim.
chyba raczej później, jak już przytoczyłeś wiedźmina... a w tym przypadku mamy premierę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 17:59, jasnygwint napisał:

"Poza tym, aktualizacja zawiera również Cole''s Legacy Content Pack, w który będzie
mógł zagrać za darmo każdy, kto złożył zamówienie przedpremierowe na inFamous: Second
son.
"


A to nie ma być tak, że za darmo zagrają tylko ci, którzy złożyli pre-ordery?

===

Pop Quiz:

Gdyby za grę odpowiadałoby EA lub Capcom, to czy łatka byłaby darmowa? ;D

A skoro teraz wiadomo jaki jest plan względem tej gry, można spokojnie czekać na zbiorcze wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować