Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Małe jest piękne

42 postów w tym temacie

Szkoda ze autor newsa nie napisał, ze obie konsole na zdjeciach są wykonane z tektury i pomalowane. Robota fanów i do tego nie wiadomo jak dokładnie oddane są proporcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"a pady ! - śmiech uwarte - PS3 na kabelku z dinozaurowym już dualshockiem bez wibracji"

no co Ty! to dualshock z wibracjami!

a poza tym to na tych zdjeciach po prawej konsole faktycznie wygladają jakoś tak podejrzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://ps3.qj.net/Wii-vs-PS3-The-Real-Difference-in-Size/pg/49/aid/57570

"Well, guess what? Some fans actually recreated both the upcoming consoles in... cardboard. That''s right, cardboard. And they even painted it for your viewing pleasure"

Swoją drogą, jesli faktycznie rozmiary będą podobne do tych,to PS3 to będzie jakiś potwór. Mam nadzieje,ze Sony szybko zmniejszy rozmiary konsoli O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 19:16, s-e-b-i napisał:

a na jednym zdjeciu to nie jest przedstawiony przypadkiem pad od PS2?:>


LOL
Pad z PS3 Wygląda tak samo jak z PS2 wiec na bank to ten z PS3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm..... chyba widzialem juz te zdjecia - tylko gdzie ;/
albo - po prostu to byly inne zdjecia z takimi samymi konsolami w podobnym otoczeniu

zamiast PS3 w takiej samej cenie mozna kupic po pol roku lub roku wypasionego kompa 1,5 razy lepszego od PS3 i na dodatek mozna wtedy dokupic swietny pad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej to nie jest jakis przekręt????? Na zdjęciu nr.1 to wyglądają te konsole jak z dektury. Chociaż sam nie wiem. Ale z kąd ktos by wzioł te dwie konsole na raz i zrobił im zdjęcia????? Przeiceż nie są jeszcze w sprzedaży dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 21:27, BuuBuu napisał:

Ej to nie jest jakis przekręt????? Na zdjęciu nr.1 to wyglądają te konsole jak z dektury. Chociaż
sam nie wiem. Ale z kąd ktos by wzioł te dwie konsole na raz i zrobił im zdjęcia????? Przeiceż
nie są jeszcze w sprzedaży dostępne

Dodałem informację, że to modele, skoro kilka osób nie zauważyło tego na zdjęciach i mówi o przekręcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2006 o 21:36, Lucas the Great napisał:

Dodałem informację, że to modele, skoro kilka osób nie zauważyło tego na zdjęciach i mówi o
przekręcie :D


Aha to przepraszam, zagapiłem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko...PS3 to jest wielki kloc! Za chiny nie chcialbym czegos takiego targac xP. Za to Wii...Male a dobre. To trzeba przyznac. Jak nic stawiam na Nintendo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony zachęca klientów nową funkcją: w PS3 będzie można przechowywać Wii ;] A może w każdym egzemplarzu pod obudową będzie jakiś losowy bonus: gra w dużym pudełku albo dodatkowy pad? :P Albo jedna z 50 części kolekcjonerskiego składanego telewizora 40"... Jak inaczej wytłumaczyć zagrywki Sony z cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Piter Fersin

Przecież to są modele wykonane z tektury, więc jak pad może byc od PS3?! Wyglądają tak samo ale pad od PS3 jest bezprzewodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec wii to nie next gen i jest maly bo nic takiego nie ma potrafi ciut wiecej od pierwszego xboxa wiec zednej rewelacji nie ma a ps3 ma nowe technologie ktorych procews miniaturyzacji musi potrwac wkoncu wii kozysta ze starych technologii wkoncu next genem nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować