Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Galeria grafik koncepcyjnych z The Elder Scrolls Online

8 postów w tym temacie

O tak, koncepty to to co tygryski lubią najbardziej :)
Co do samej gry to zdecydowanie wstrzymam się z zakupem. W tej chwili wysokość abonamentu jest delikatnie mówiąc niepoważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sobie sprawiłam pudelkowa kolekcjonerke ale w empiku. Wedlug mnie cena za abonament jest normalna. Gralam juz w gre p2p i jestem zwolennikiem tego systemu. Nie ma lepszej opcji na gre online niz p2p, aby wycisnac z niej jak najwiecej przyjemnosci :) oby tylko nie przeszla na f2p bo to bedzie zmarnowanie potencjalu >_> co do tematu graficzki oczywiscie ladne, jeszcze bardziej nie moge sie doczekac tej gry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż moim zdaniem 200zł na dzień dobry plus 50 co miesiąc to według dzisiejszych standardów nie jest zbyt atrakcyjna oferta. Chociaż byłbym skłonny tyle płacić gdyby TESO okazało się wybitnym MMO, które w jakiś sposób zrewolucjonizowałoby ten gatunek. W tej chwili się na to nie zapowiada. Prawdopodobnie będzie to przeciętna gra bazująca na lore TES i nic poza tym. Obym jednak się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na jakość otrzymanego produktu cena jest moim zdaniem zaporowa.
Miałem (nie)przyjemność zagrać w betę i ilość bugów oraz niedociągnięć była makabryczna, historia jest po prostu nudna, do tego niewybitny rozwój postaci, skille na poziomie mmorpg sprzed dekady... Wieje nudą i żenadą niestety. A szkoda, bo potencjał był.
Zdecydowanie lepiej zainwestować w guild wars 2 przykładowo. Taniej, a lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuję rewolucji, ale chciałbym się świetnie bawić przy okazji gry w TESO. Wrażenia z bety wyniosłem całkiem pozytywne więc dam tej grze szansę bo uważam, że nic gorszego mnie spotkać nie może jak ocena na podstawie bety w którą grałem jeden dzień. To zbyt duży tytuł. Co do ceny to znienawidzony Empik ma tę grę po 160 zł chyba a jeśli ktoś korzysta z ich programu lojalnościowego to może zapłacić nawet mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi sie podoba jak do kolekcjonerek dołaczaja takie obrazki z tworzenia gier. Jakby ktoś szukał jakiegoś poradnika startowego to na livespot.pl/eso/ jest kilka ciekawych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować