Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trials Fusion - recenzja

9 postów w tym temacie

Może mi ktoś wytłumaczyć pewną zależność ? Posiadam i5 2.66 @ 3.8, Radki 5770 w CF...przestarzale, ale z żadną grową nowością problemów nawet na ustawieniach high jeszcze nie miewam. Dlaczego w Trials Fusion na skrajnym low wraz z najniższą rozdziałką rozdziałką mam góra 5 FPS ? >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może mi ktoś wytłumaczyć pewną zależność ? Posiadam i5 2.66 @ 3.8, Radki 5770 w CF...przestarzale,
> ale z żadną grową nowością problemów nawet na ustawieniach high jeszcze nie miewam. Dlaczego
> w Trials Fusion na skrajnym low wraz z najniższą rozdziałką rozdziałką mam góra 5 FPS
> ? >
Sterowniki może zaktualizuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 19:13, Czupakabra82 napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć pewną zależność ? Posiadam i5 2.66 @ 3.8, Radki 5770 w CF...przestarzale,
ale z żadną grową nowością problemów nawet na ustawieniach high jeszcze nie miewam. Dlaczego
w Trials Fusion na skrajnym low wraz z najniższą rozdziałką rozdziałką mam góra 5 FPS

Z ciekawości - gdzie kupowałeś? Zarówno Steam jak i Uplay wypluwają, że premiera za tydzień, a ja bym już tak bardzo chciał w to zagrać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2014 o 13:10, Mackopff napisał:

Raczej nie robi się recenzji na podstawie bety. To musi być wersja recenzencka

Na konsolach pełna wersja już hula. Ale jest też pecetowa beta, która całkowicie wyleciała mi z głowy. No cóż, przynajmniej wiadomo już, że optymalizacja dalej leży i nie ma co kupować w dzień premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Raczej nie robi się recenzji na podstawie bety. To musi być wersja recenzencka
> Na konsolach pełna wersja już hula. Ale jest też pecetowa beta, która całkowicie wyleciała
> mi z głowy. No cóż, przynajmniej wiadomo już, że optymalizacja dalej leży i nie ma co
> kupować w dzień premiery.

Spokojnie, to on ma jakiś problem, na moim GTX 660 z i5-3470 na najwyższych z 1680x1050 hula spokojnie w 60 FPS bez spadków. Nie napotkałem się na żaden błąd w tej becie, więc była wyjątkowo pełna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować