Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA Online - Rockstar zatwierdziło 10 nowych misji

48 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2014 o 18:08, Piotrek_K napisał:

Dlaczego mialoby by mnie to bolec? To Ciebie boli, ze Rockstar olewa PCtowcow. Ale wiekszosc
raczej to rozumie. Ja tez bym wolal sprzedac 11 milionow gry za 60dol niz 2-3mln z czego
niewiadomo ile w przecenie za 11 Dol ;D. Sami przedstawiciele Rockstara mowia, ze tworza
gry tam gdzie jest zapotrzebowanie - najwyrazniej zapotrzebowania tak duzego na wersje
PC nie ma :D. Z drugiej strony, tak sie wlasnie tworzy popyt. Czysta psychologia, na
ktora lapia sie ludziki.

To wytłumacz mi dlaczego tego po prostu nie powiedzą że mają PC''towców gdzieś i musza po serii 7 gier GTA obejść smakiem przy piątce? I tak boli mnie to że jako gracz jestem traktowany jak papierek na ulicy którego ktoś w końcu wyrzuci ;/.

Dnia 18.04.2014 o 18:08, Piotrek_K napisał:

Niektorym ten pinball w zupelnosci wystarczy, a niektorzy graja tylko w tytuly f2p na
Fejsie. A jeszcze innym w ogole nie chce sie grac na kompie albo wykorzystaja komputer
TYLKO do pracy. Konsola, z racji swojej specjalizacji, sluzy do grania i kupno konsoli
bez zamiaru grania jest kretynstwem.

Czyli tych co używają konsoli jako odtwarzacza blu ray (np PS 3 ) bo są takie osoby są kretynami? Po za tym przy obecnej generacji to grubo bym się zastanawiał czy konsola słuzy tylko do gier, bo mi to wygląda na nie rozbudowywalny komputer ;>.

Dnia 18.04.2014 o 18:08, Piotrek_K napisał:

Populacja Ziemi przekroczyla 7miliardow albo pod koniec 2011, albo na poczatku 2012 (rozne
zrodla podaja inaczej). Ale swoim stwierdzeniem udowadniasz jak naprawde BARDZO malo
o swiecie wiesz (i ile osob ma w ogole dostep do elektrycznosci albo czystej wody), zeby
mi sie chcialo udowadniac w jakim ogromnym bledzie jestes twierdzac, ze tych graczy jest
kilka miliardow.

Pomyłka z mojej strony ale tak czy siak żyje sporo miliardów ludzi, i co najmniej połowa ma dostęp do komputera a połowa z tej połowy ma komputer wystarczający by uciągnąć grę z PS 3 czy Xboxa 360 zapewne.

Dnia 18.04.2014 o 18:08, Piotrek_K napisał:

Te konsole nie sa nawet od roku na rynku. Z czym w ogole do ludzi ;D? Zreszta, kolejna
Twoja niewiedza wychodzi na jaw. Konsol, ostroznie zakladajac, sprzedalo sie jakies 11.7mln.
A i tak wiekszosc uwaza to za naprawde spory sukces.

Dlatego napisałem "około".

Dnia 18.04.2014 o 18:08, Piotrek_K napisał:

Przyganial kociol garnkowi ;D

Bywa że walne gafę ;>. Wesołych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 18:21, Eternal101 napisał:

To wytłumacz mi dlaczego tego po prostu nie powiedzą że mają PC''towców gdzieś i musza
po serii 7 gier GTA obejść smakiem przy piątce?

Pewnie z tego samego powodu co Valve i jego H-L3 :P

Dnia 18.04.2014 o 18:21, Eternal101 napisał:

I tak boli mnie to że jako gracz jestem
traktowany jak papierek na ulicy którego ktoś w końcu wyrzuci ;/.

Ale zrozum, ze nie ma czym sie przejmowac. Skoro ktos nie chce twoich pieniedzy to niech sie buja. Za duzo jest gier i mozliwosci by sie przejmowac jedna gra

Dnia 18.04.2014 o 18:21, Eternal101 napisał:

Czyli tych co używają konsoli jako odtwarzacza blu ray (np PS 3 ) bo są takie osoby są kretynami?

Jesli uzywaja TYLKO do ogladania do Blu-Rayow to im gratuluje inteligencji i samozaparcia. Zrobili kretynstwo, fakt, ale kretynami nie musza byc. Jednakowoz - pewnie za polowe ceny mozna kupic dedykowany sprzet do Blu-Rayow ktory posiada rowniez PILOTA do jego obslugi (ilez ja to razy musialem czekac az mi sie pad znowu wlaczy, zeby np. zatrzymac film albo cos sprawdzic).

Dnia 18.04.2014 o 18:21, Eternal101 napisał:

i co najmniej połowa ma dostęp do komputera

1.6miliarda ludnosci na swiecie nie ma dostepu do elektrycznosci, a co dopiero mowimy o kompie :(

Dnia 18.04.2014 o 18:21, Eternal101 napisał:

a połowa z tej połowy ma komputer wystarczający by uciągnąć grę z PS 3 czy Xboxa 360 zapewne.

Czyli mowisz, ze 1.6miliarda graczy? No nie wiem. Wedlug domniemywan kogos z Intela, w 2009 roku, graczy bylo wtedy maksymalnie 300mln. Z czego polowa to gracze z Fejsa/Zumy/Candy Crush. Nie ma szans by w ciagu 5lat ta liczba wzrosla pieciokrotnie. Moge wiec podejrzewac, ze obecnie graczy jest 400mln +/- 50mln. A i to moze sie okazac duza przesada ;)...

Dnia 18.04.2014 o 18:21, Eternal101 napisał:

Dlatego napisałem "około".

Dwukrotna roznica to nie jest okolo, ale spory blad ;)

PS. Wiesz jaka jest najpopularniejsza karta graficzna usera Steamu? Intel HD Graphics 4000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 21:13, Piotrek_K napisał:

Jesli uzywaja TYLKO do ogladania do Blu-Rayow to im gratuluje inteligencji i samozaparcia.
Zrobili kretynstwo, fakt, ale kretynami nie musza byc.

Czy ja wiem? W czasach premiery PS3 było najtańszym odtwarczaczem Blu-Rayów na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 21:13, Piotrek_K napisał:

Pewnie z tego samego powodu co Valve i jego H-L3 :P

HL 3 to inna para kaloszy, ten tytuł to wychodzi od 3 lat ale oficjalnie nigdy chyba nie została podana jakakolwiek data premiery a tutaj gra wyszła na PS3 i Xboxie 360 a o PC ni słychu ni widu ni czucia ;<.

Dnia 18.04.2014 o 21:13, Piotrek_K napisał:

Ale zrozum, ze nie ma czym sie przejmowac. Skoro ktos nie chce twoich pieniedzy to niech
sie buja. Za duzo jest gier i mozliwosci by sie przejmowac jedna gra

Wiesz to jest jedyna firma która tak postepuję, tzn w aż tak bezczelny sposób, no jest jeszcze Ubi ale hmm oni przynajmniej jasno się określają, choć z the Division też dośc sporo trzeba było czekac aż zapowiedzieli na PC, tylko że chociaż powiedzieli wprost "Jeśli będzie duże zainteresowanie wśród graczy PC''towych gra wyjdzie na nich" a Rockstar nic zero bo po cóż, może faktycznie nie warto sie przejmować i olać ich grę w wersji na PC.

Dnia 18.04.2014 o 21:13, Piotrek_K napisał:

Jesli uzywaja TYLKO do ogladania do Blu-Rayow to im gratuluje inteligencji i samozaparcia.
Zrobili kretynstwo, fakt, ale kretynami nie musza byc. Jednakowoz - pewnie za polowe
ceny mozna kupic dedykowany sprzet do Blu-Rayow ktory posiada rowniez PILOTA do jego
obslugi (ilez ja to razy musialem czekac az mi sie pad znowu wlaczy, zeby np. zatrzymac
film albo cos sprawdzic).

Ja do swojego xboxa zaopatrzyłem się w kabelek by uniknąć sytuacji że pad się rozładuję gdy np gram w grę :D. Hmm blu raya do PC''ta można dostać za 200 zł, ale używanego PS 3 pewnie też można dostać za 3-3,5 stówy jak się uprze.

Dnia 18.04.2014 o 21:13, Piotrek_K napisał:

1.6miliarda ludnosci na swiecie nie ma dostepu do elektrycznosci, a co dopiero mowimy
o kompie :(

Ale zostaje 5,4 miliarda ;>, nawet jeśli z tego tylko 4 miliardy ma dostęp do kompa.

Dnia 18.04.2014 o 21:13, Piotrek_K napisał:

Czyli mowisz, ze 1.6miliarda graczy? No nie wiem. Wedlug domniemywan kogos z Intela,
w 2009 roku, graczy bylo wtedy maksymalnie 300mln. Z czego polowa to gracze z Fejsa/Zumy/Candy
Crush. Nie ma szans by w ciagu 5lat ta liczba wzrosla pieciokrotnie. Moge wiec podejrzewac,
ze obecnie graczy jest 400mln +/- 50mln. A i to moze sie okazac duza przesada ;)...

Wiesz, z roku na roku co raz więcej ludzi ma już komputery ;).

Dnia 18.04.2014 o 21:13, Piotrek_K napisał:

Dwukrotna roznica to nie jest okolo, ale spory blad ;)

Mi chodziło około co do liczby mieszkańców naszej planety ;).

Dnia 18.04.2014 o 21:13, Piotrek_K napisał:

PS. Wiesz jaka jest najpopularniejsza karta graficzna usera Steamu? Intel HD Graphics
4000

Nie każdy ma steama, więc tak dane steamowskie trzeba brać tak po łebkach.


Dared00 No a ci którzy kupili i działa do dziś nie mieli potrzeby zmieniania ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiem że jęcze i mam to gdzieś ale to co robi Rockstar jest po prostu bezczelne... Inna
> firma jak nie chce wypuścić swojej gry to po prostu mówi a oni mają w dupie za przeproszeniem
> graczy PC''towych... Już nie obchodzi mnie czy wyjdzie czy nie ale sama informacja podana
> przez Rockstar, ale nie po co przecież ileś miliardów graczy PC''towych trzeba traktować
> jak powietrze -.-. Niech potem nie płaczą gdy wydadzą grę na PC''ty że gracze im się
> odwdzięczyli piracąc grę ;>.

Ale to po prostu się opłaca... Więc w czym płacz? Kiup konsole, taniej wyjdzie niż czekanie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> PC nie ma :D. Z drugiej strony, tak sie wlasnie tworzy popyt. Czysta psychologia, na
> ktora lapia sie ludziki.
Niby tak, ale tak samo chętnie bym kupił GTA na PC gdyby wyszło razem z wersjami konsolowymi, jak po np. roku od premiery konsolowej. Po prostu Rockstar wypracował sobie taką markę i jakość że kolejne GTA mogę brać w ciemno :)
Z drugiej strony, po jakimś czasie to może konsolowcy nabiorą ochotę na kupno drugiej kopii - już pecetowej. Co przy równoległej premierze na wszystkie trzy platformy byłoby mniej prawdopodobne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 23:59, Kashalia napisał:

Ale to po prostu się opłaca... Więc w czym płacz? Kiup konsole, taniej wyjdzie niż czekanie;P


Mam konsolę, ale chciałbym zagrać na PC z modami ;>. Wolę poczekać liczę na to że może wydadzą DLC i zapowiedzą na PC, po za tym mogliby cokolwiek powiedzieć bo już nie chodzi nawet o to że nie zostało zapowiedziane na PC ale o to że ignorują graczy PC''towych i nie mówią nić, z RDR to jasno się określili a tutaj? Powiedzieli tylko że jeśli nie będą stratni to wydadzą no a chyba przy 33mln około kopii sprzedanych na konsolach to robiąc port na PC gdzie też się jakaś liczba sprzeda stratni nie będa prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 09:03, Eternal101 napisał:

>

Jeśli faktycznie zawarli umowy z Sony i Microsoftem, to nic nie powiedzą o grze dopóki te umowy nie wygasną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 12:34, Sztywny_pl napisał:

Jeśli faktycznie zawarli umowy z Sony i Microsoftem, to nic nie powiedzą o grze dopóki
te umowy nie wygasną.

Jeśli faktycznie to ciekawe kiedy wygaśnie.. Choć mam nadzieję że w najbliższej przyszłości coś powiedzą.

Kodi24 A to niby czemu? Jakoś do konsolowców nikt się nie czepiał jak jęczeli w tematach PC''towych o Diablo 3 i W2 ;>, nie koniecznie na tym forum choć tutaj też się zdarzało ;>. Czy to zbrodnia że chcę żeby twórca przestał zwodzić ludzi? Nie wydaję mi się. Ale jak pisałem takie jaja tylko u Rockstara ;<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 12:44, Eternal101 napisał:

Czy to zbrodnia że chcę żeby twórca przestał zwodzić ludzi? Nie wydaję
mi się.

Gdzie niby zwodzą? Powiedzieli, że będzie, kiedy uznają port za opłacalny. Na razie dla nich nie jest. End of story. Przeżywasz to GTAV, jakby od tego życie ludzi zależało. To tylko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 17:35, Henrar napisał:

Gdzie niby zwodzą? Powiedzieli, że będzie, kiedy uznają port za opłacalny. Na razie dla
nich nie jest. End of story. Przeżywasz to GTAV, jakby od tego życie ludzi zależało.
To tylko gra.

No ale spójrz na inne studia które nie mają jakiś problemów, ba niektóre nawet wydają gry TYLKO na PC tylko dla wielmożnego Rockstara nie jest to opłacalne, i nie mówię tu o Blizzie i o tym że zmusili ludzi do kupna gry DRM''em drakonskim tylko o np Creative Assembly i ich Total Warze ;>, więc ja nie rozumiem i chyba nie zrozumiem jaki jest problem w tym by się okreslić czy gra wyjdzie czy nie. Fakt to jest tylko gra, ale nie lubię być aż tak długo trzymany w niepewności ;>, jestem niecierpliwy xD.

Liptox Nie zatwierdzili niestety ;<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 17:49, Eternal101 napisał:

No ale spójrz na inne studia które nie mają jakiś problemów, ba niektóre nawet wydają
gry TYLKO na PC tylko dla wielmożnego Rockstara nie jest to opłacalne, i nie mówię tu
o Blizzie i o tym że zmusili ludzi do kupna gry DRM''em drakonskim tylko o np Creative
Assembly i ich Total Warze ;>,

Total War to seria czysto PCtowa, praktycznie nie do wykonania na konsolach ( a) zbyt słabe CPU b) pad jako standard zamiast k&m ). W dodatku cały fanbase serii i wszyscy klienci tej serii grają na PC, nie konsolach. GTA to zupełnie inna sprawa. To samo w praktycznie każdym innym przypadku - wydają tylko na PC, bo albo gatunek jest stricte PCtowy, albo nie mają na tyle pieniędzy, by się bawić w płacenie za dev-kity i certyfikację u producentów konsol.

Dnia 19.04.2014 o 17:49, Eternal101 napisał:

więc ja nie rozumiem i chyba nie zrozumiem jaki jest
problem w tym by się okreslić czy gra wyjdzie czy nie.

Bo oni sami tego nie wiedzą? Badanie rynku trwa długo. Prace też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 21:45, Henrar napisał:

Total War to seria czysto PCtowa, praktycznie nie do wykonania na konsolach ( a) zbyt
słabe CPU b) pad jako standard zamiast k&m ). W dodatku cały fanbase serii i wszyscy
klienci tej serii grają na PC, nie konsolach. GTA to zupełnie inna sprawa. To samo w
praktycznie każdym innym przypadku - wydają tylko na PC, bo albo gatunek jest stricte
PCtowy, albo nie mają na tyle pieniędzy, by się bawić w płacenie za dev-kity i certyfikację
u producentów konsol.

No tak, ale np o W2 czy D3 już tego nie można powiedzieć ;>. Ale fakt faktem jest że granie w takiego RTS''a jak TW na padzie to męczarnia i nawet Ty się z tym na pewno zgodzisz.

Dnia 19.04.2014 o 21:45, Henrar napisał:

Bo oni sami tego nie wiedzą? Badanie rynku trwa długo. Prace też.

Hmm przy poprzednich odsłonach GTA jakoś takiego problemu nie robili ;>, ale cóż pewnie nigdy nie zrozumie się co Rockstarowi chodzi po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 21:56, Eternal101 napisał:

No tak, ale np o W2 czy D3 już tego nie można powiedzieć ;>.

Wiedźmin 2 - w końcu na X360 wyszedł. Brak wersji na PS3 jest spowodowany skomplikowaniem platformy i faktem, że CDPR to za małe studio, by się w to babrać. Opóźnienie X360 związane jest głównie z kasą na certyfikację i wielkością ekipy/budżetem.
Diablo 3? Konsole dostały najlepszą wersję gry. W końcu, bo Blizzard nie mówił o niej praktycznie nic aż do konferencji Sony w lutym zeszłego roku. Anyway, tu prawie ta sama historia, co z Wiedźminem 2, pomijając budżet i wielkość ekipy. Obecny Blizzard z konsolami ma niewiele wspólnego, to nie to samo, co w czasach przed Warcraftem, kiedy robili gry wyłącznie na konsole.

Dnia 19.04.2014 o 21:56, Eternal101 napisał:

Hmm przy poprzednich odsłonach GTA jakoś takiego problemu nie robili ;>

Jak to nie robili, jak robili? Było dokładnie to samo, tylko przez krótszy odcinek czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 22:24, Henrar napisał:

Diablo 3? Konsole dostały najlepszą wersję gry. W końcu, bo Blizzard nie mówił o niej
praktycznie nic aż do konferencji Sony w lutym zeszłego roku. Anyway, tu prawie ta sama
historia, co z Wiedźminem 2, pomijając budżet i wielkość ekipy. Obecny Blizzard z konsolami
ma niewiele wspólnego, to nie to samo, co w czasach przed Warcraftem, kiedy robili gry
wyłącznie na konsole.

Diablo 3 jedyne co miał na konsoli lepsze od PC''towej wersji to brak beznadziejnego AH, a tak to ta sama gra która z resztą po dodatku jest tak dobra jak dwójka ;> (w końcu), i ma poprawiony loot oraz zbalansowany poziom trudności.

Dnia 19.04.2014 o 22:24, Henrar napisał:

Jak to nie robili, jak robili? Było dokładnie to samo, tylko przez krótszy odcinek czasu.

No ale nie czekali tyle czasu a tutaj już prawie rok mija ;<. A jak czytam wypowiedzi trolli z for to już w ogóle mnie coś trafia ;<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Diablo 3 jedyne co miał na konsoli lepsze od PC''towej wersji to brak beznadziejnego
> AH, a tak to ta sama gra która z resztą po dodatku jest tak dobra jak dwójka ;> (w
> końcu), i ma poprawiony loot oraz zbalansowany poziom trudności.

Chciałbym jeszcze przypomnieć o możliwości gry w 4 osoby przy jednej konsoli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 22:27, Eternal101 napisał:

Diablo 3 jedyne co miał na konsoli lepsze od PC''towej wersji to brak beznadziejnego
AH, a tak to ta sama gra która z resztą po dodatku jest tak dobra jak dwójka ;> (w
końcu), i ma poprawiony loot oraz zbalansowany poziom trudności.

a) brak AH
b) brak DRMu
c) uniki (dodge roll)
d) możliwość grania w cztery osoby na jednym ekranie (czyli jak pierwsze Diablo na PSX)
e) możliwość grania padem (dla mnie najważniejsza sprawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować