Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP.pl wydawcą Wargame: Red Dragon i innych gier od Focus Home Interactive

13 postów w tym temacie

> Kupując teraz Wargame na steamie, dostępne będzie spolszczenie po 30 kwietnia? Czy tylko
> dla kopii zakupionych w cdp.pl?
Pewnie w steamie będzie możliwa do pobrania łątka spolszczająca, a jak Ci nie spieszno poczekaj do 30 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest spolszczona beznadziejnie, więc nie ma się czym chwalić. Cześć tekstu jest nadal nieprzetłumaczona, czasami w naprawdę dziwny sposób. Np okienko dialogowe 3 razy wyświetla się z przyciskiem dalej, ale raz z napisem next. Doprawdy, świetna robota...

Co najgorsze, polska edycja posiada region lock, więc nie mogę zmienić języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra jest spolszczona beznadziejnie, więc nie ma się czym chwalić. Cześć tekstu jest nadal
> nieprzetłumaczona, czasami w naprawdę dziwny sposób. Np okienko dialogowe 3 razy wyświetla
> się z przyciskiem dalej, ale raz z napisem next. Doprawdy, świetna robota...
>
> Co najgorsze, polska edycja posiada region lock, więc nie mogę zmienić języka.

Może to jakaś wczesna wersja? Polski wydawca informuje, że spolszczenie będzie dopiero udostępnione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne. Wiem tyle, że gra jest po "polskiemu", klucz zakupiony na cdp.pl. Brak opcji wyboru języka (w zakładce Steam), gra aktywowała się jako Wargame: Red Dragon (PL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zabawne. Wiem tyle, że gra jest po "polskiemu", klucz zakupiony na cdp.pl. Brak opcji
> wyboru języka (w zakładce Steam), gra aktywowała się jako Wargame: Red Dragon (PL).
Nasz rodzimy wydawca informuje że spolszczenie będzie dopiero udostępnione co z resztą napisał już ZaiX_91 więc w między czasie albo nie grasz i czekasz aż gra będzie w pełni spolszczona, grasz z niepełnym polskim bądź grasz po "hamerykańsku"
Dobrze by było jakby napisały inne osoby czy u nich jest ta sama sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować