Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Vince Zampella założył nowe studio - Nuclear Division

8 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2014 o 12:01, Arhoz napisał:

Ja nawet nie wiem kto to jest Vince Zampella a już co on robi w ogóle mnie nie interesuje.

W jakim celu w takim razie zostawiłeś komentarz pod newsem, którego tematem nie jesteś zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja nawet nie wiem kto to jest Vince Zampella a już co on robi w ogóle mnie nie interesuje.
>
> W jakim celu w takim razie zostawiłeś komentarz pod newsem, którego tematem nie jesteś
> zainteresowany?

Może lubi czytać o rzeczach, które go nie interesują. ;) Swoją drogą nie kojarzyć producenta najpopularniejszej imo części CoD oraz Titanfall to trochę wtopa i ignorancja jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lata z kwiatka na kwiatek. Niech stworzy jeszcze jedno studio i piszę gry specjalnie dla iOS :)

Zaix_91 - Musiał by czytać napisy podczas gry w CoD'a. Mało kogo interesuję to, kto tworzy grę i kto jest za co odpowiedzialny. Co prawda dużo się o nim pisało kiedyś, ale nie róbmy z Zampelli celebryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 13:01, vegost napisał:

Zaix_91 - Musiał by czytać napisy podczas gry w CoD''a. Mało kogo interesuję to,
kto tworzy grę i kto jest za co odpowiedzialny. Co prawda dużo się o nim pisało kiedyś,
ale nie róbmy z Zampelli celebryty.

Ale też z drugiej strony nie wychwalajmy czyjejś ignorancji. Wystarczy jedno szybkie wygooglowanie żeby poznać człowieka, zajęło by to krócej niż napisanie posta "PATRZCIE JAK MNIE WALI KTO TO JEST ZAMPELLA".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Ja nawet nie wiem kto to jest Vince Zampella a już co on robi w ogóle mnie
> nie interesuje.
> >
> > W jakim celu w takim razie zostawiłeś komentarz pod newsem, którego tematem nie
> jesteś
> > zainteresowany?
>
> Może lubi czytać o rzeczach, które go nie interesują. ;) Swoją drogą nie kojarzyć producenta
> najpopularniejszej imo części CoD oraz Titanfall to trochę wtopa i ignorancja jednak.
>
Chciałem dać Wam do zrozumienia że piszecie o pierdołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 13:01, vegost napisał:

Musiał by czytać napisy podczas gry w CoD''a.


Nie musiałby. Wystarczy, że śledziłby newsy - Zampella i West byli często wymieniani przez prasę np. w czasie procesu z Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować