Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja The Elder Scrolls Online naprawia zbugowane zadania

28 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2014 o 22:23, Gr0T napisał:

Powiedz to ludziom którym bank po 3ch tygodniach od anulowania odpowiedział że kasy nie
odblokuje bo może to zrobić tylko na wniosek Zenimaxu. Jest kupa ludzi na forum która
ma ogromne problemy z płatnością. Wielu z nich nawet nie planowało granie dłużej niż
standardowe 30 dni, tak ja.


Ho, ho ,ho... widzę, że Zenimax ładnie sobie poczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdzie się ktoś komu się podoba niezależnie od tego jakby gra nie była zepsuta. Na pewno znalazł się ktoś komu podoba się Garry''s Incident tyle, że żyjemy w czasach kiedy mamy masę większych i mniejszych mmo które nie mają już bugów mają ugruntowaną pozycję za wiele z nich nie trzeba płacić, a tu mamy ESO kompletnie pozbawione ducha wcześniejszych TES, które pewnie zostanie połatane, ale ja osobiście nie widzę sensu wkładania pieniędzy w popsutą grę, płacić za każdy miesiąc w oczekiwaniu na patche. Wystarczyła mi już przygoda z Warhammerem online który też miał potencjał, a wyszło jak wyszło. Polecam też obejrzeć recenzje Angry Joe, który był poczatkowo napalony, ale rzeczywistość potrafi być okrutna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile osób tak narzekających na grę chociaż raz w nią faktycznie zagrało? Ja gram prawie od launch''u i na początku byłem do gry nastawiony dość negatywnie. Teraz zmieniłem zdanie, bo ESO ma naprawdę fajny system levelowania i walki. Co do artykułu w sprawie zepsutej ekonomii - ani razu nie spotkałem się z tym, o czym autor pisze. Ani ceny nie były za wysokie, ani dużo dobrym przedmiotów nie ma w AH i na chacie. Media rozdmuchały ten problem, osoby nie mające styczności z tym MMO podłapały temat i sieją grozę, gdy w rzeczywistości jest zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarze w tym temacie są świetnym przykładem robienia wideł z igieł.
Większość tutaj nie grała nawet godzinę ale słyszała, że ESO już upadło.

ESO ma się świetnie. Błędów jest coraz mniej(ja to w ogóle ich mało miałem), botów jest coraz mniej(właściwie to ostatnio ich nie widziałem), goldspamu jest coraz mniej(też ostatnio nie uraczyłem).
Gra ma tonę klimatu TES-a i tonę zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak wszyscy nażekają, aby wreszcie stało się darmowe :-p

Chłopaki od Bethesdy bardzo dużo łatają błędów w TESO. Jak grałem w betę to w bardzo krótkich odstępach czasu naprawiali zepsute questy i ogólne błędy SI. Co zabawniejsze jednak można było spotykać czerwone prostokąty, ponieważ wiele rzeczy nie miało jeszcze swoich teksturek.

Ale nie ma co nażekać, ani się czepiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować