Zaloguj się, aby obserwować  
dejmien255

Dragon Age Deluxe Edition, brak polskiego dublingu.

14 postów w tym temacie

Witam.

Zakupiłem na gram.pl grę dragon age deluxe edition na platformę origin. Opis na gram.pl sugerował że gra jest w pełni polska. Problem w tym że po instalacji nie dało się zmienić języka. Łatka lokalizacyjna rozwiązała ten problem i już dało się ustawić napisy polskie, jednak dubling nadal jest angielski.

Wie może ktoś jak zaradzić temu problemowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age w wersji Deluxe jest w pełni po polsku. To jest zwykła podstawka + DLC. Podczas pobierania z Origin na pewno ustawiłeś język polski ? Język instalacyjny musi być polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 14:43, vegost napisał:

Dragon Age w wersji Deluxe jest w pełni po polsku. To jest zwykła podstawka + DLC. Podczas
pobierania z Origin na pewno ustawiłeś język polski ? Język instalacyjny musi być polski.

Nie, nie jest po polsku. Na logikę powinno być, ale akurat ta wersja jako jedyna jest w całości po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 14:06, dejmien255 napisał:

Dzięki za chęci pomocy, ale to co mi napisałeś niewiele mi mówi. Raz to: jakie pliki
skopiować i gdzie?

Nie wiem, bo ja polskiego dubbingu ne trawię i gram na angielskim.

>Dwa to: skąd wziąść normalną wersję dragon age?
No cóż, tutaj ci nie pomogę. Musisz sam sobie poradzić. Jedyna pomoc jaką tutaj znajdziesz to kupno tejże wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalacji nie ma do wyboru języka polskiego, jest tylko czeski, angielski i jeszcze jakiś. No ja nie wiem czy ta gra była z dubbingiem. Pisało że w całości po polsku więc nie wiem czy to oznacza czy z polskim dubbingiem czy nie. Jeśli jest bez dubbingu to spoko jakoś przeżyję, ten angielski nie jest zły.

Tylko ciekawi mnie jak jest ze zwykłą wersją za 9 zł. Czy ona jest po angielsku? Bo wychodzi na to że w deluxe płaci się to 32 zł za DLC, czyli po około 10 zł za jedno DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 14:59, Karanthir666 napisał:

Nie, nie jest po polsku. Na logikę powinno być, ale akurat ta wersja jako jedyna jest
w całości po angielsku.

Niemożliwe. Kumpel ma Deluxe Edition i ma pełny polski dubbing. Polski oddział EA znów po prostu daje dupska i tyle na ten temat. Dead Space też był po angielsku a potem zmienili, bo chyba nie zauważyli pacany, że dali angielską wersję.

dejmien255 - zwykła wersja też ma pełny polski dubbing, bo sam mam edycję standardową premierową. Przypisałem nawet ją do Origin i pobierana od nich gra, też jest w pełni po polsku. Zresztą, mogą ustawić dowolny język tak jak było przy premierze. Radzę pisać do pomocy technicznej i powiedzieć, że brak jest polskiego języka w grze. Zresztą: https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/dragon-age-1/pc-download/bundle/digital-deluxe-edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 16:36, Karanthir666 napisał:

> Niemożliwe. Kumpel ma Deluxe Edition i ma pełny polski dubbing.
Ja mam DE na Steam i 0 języka polskiego.

Steam śmierdzi i zawsze mają okrojone języki. Na Origin jest wersja polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w tej sprawie powinienem kontaktować się z gram.pl czy origin?

No właśnie też mi się to dziwne wydaje że nie ma polskiego dubbingu. No i ta dziwna sprawa z napisami. Aby włączyć polskie napisy trzeba wpierw zainstalować jakąś łatkę lokalizacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 17:04, dejmien255 napisał:

A w tej sprawie powinienem kontaktować się z gram.pl czy origin?

No właśnie też mi się to dziwne wydaje że nie ma polskiego dubbingu. No i ta dziwna sprawa
z napisami. Aby włączyć polskie napisy trzeba wpierw zainstalować jakąś łatkę lokalizacyjna.


Skoro na gram.pl piszę, że w pełni po polsku a nie ma, to piszesz do nich. To ich wina, jeśli kłamią w karcie produktu. Z drugiej strony, pewnie cię odeślą do BOK EA. To jakiś problem techniczny. Może dali ci zły klucz ? Ale to też bezsensu, bo europejska wersja jak i ogólnoświatowa jest wielojęzyczna. Deluxe Edition jest po polsku zarówno w wersji pudełkowej jak i cyfrowej. Pisze do sklepu w gramie najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 16:50, vegost napisał:

Steam śmierdzi i zawsze mają okrojone języki. Na Origin jest wersja polska.


Dragon Age: Deluxe Digital Edition jest w polskiej wersji językowej. Jeżeli ktoś nie ma wersji PL to w opcjach gry może zmienić. Polskiej wersji nie posiada natomiast Ultimate Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować