Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Humble Daily Bundle - dzień szósty: czas na Hammerwatch

6 postów w tym temacie

Poprawka do newsa. Jeśli ktoś przebije ustalony próg 8$ to nie dostaje 3 kopii, a 4 (Jest jeszcze ta, którą się dostaje za przebicie średniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kupować grę w bundlu, wystarczy zajrzeć na stronę promocji HB, gdzie ten sam tytuł kupimy za 3 euro. Serio, nie rozumiem, jaką pokrętną logiką HB kierowało się przy tworzeniu tego bundla, ale to był chyba najgłupszy pomysł, jaki do tej pory mieli. Nie wiem, może ktoś się walnął i miało być odwrotnie (czyli płać ile chcesz za GRĘ, a powyżej średniej otrzymuje się soundtrack), ale w tym momencie jest to samonakręcająca się spirala - by kupić grę trzeba przebić średnią, co podnosi średnią cenę, więc gra kosztuje coraz więcej i wkrótce będzie droższa od bundla 4 egzemplarzy (gdy sprawdzałem cenę wczoraj wieczorem, jedna kopia kosztowała 5 dolców, dziś już pod 8 podchodzi). Kompletny bezsens. HB leci po prostu w kulki. Narobili hype''u, że przez 14 dni będą sprzedawane bundle, podczas gdy już drugi raz mamy do czynienia z pojedynczym tytułem. Zamiast nastawiać się na 14 dni, lepiej by zrobili, gdyby połączyli niektóre wyprzedaże (np Hammerwatch i The Banner Saga), tworząc w ten sposób prawdziwe bundle i ograniczając wyprzedaż do, na przykład, 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 11:14, Jedimax napisał:

Poprawka do newsa. Jeśli ktoś przebije ustalony próg 8$ to nie dostaje 3 kopii, a 4 (Jest
jeszcze ta, którą się dostaje za przebicie średniej)


Fakt, poprawione. THX za czujność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować