Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polskie studio OhNoo zapowiada Tormentum - Dark Sorrow - niezależną przygodówkę point-and-click

6 postów w tym temacie

Niektóre fragmenty trailera wyglądają jak żywo wyjęte z obrazów Beksińskiego czy Gigera (który niestety niedawno umarł), ale to dobrze, dzięki temu zainteresowałem się tą produkcją. Będę śledził postępy, bo ostatnio dobrych p&c w takich klimatach jak na lekarstwo. A, i mam nadzieję, że przy wzorowaniu na Dark Seed nie brali pod uwagę tego, że jeśli nie zrobisz czegoś wtedy kiedy chcą autorzy nie możesz skończyć gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 20:40, eLp_Ne napisał:

Niektóre fragmenty trailera wyglądają jak żywo wyjęte z obrazów Beksińskiego czy Gigera


No właśnie odniosłem wrażenie, że graficy aż pojechali za bardzo. W sensie, że ten styl graficzny jest niestety wulgaryzacją i infantylizacją stylu Beksińskiego. Tak jakby ktoś z obrazów widział jednie Katedrę (i to po obejrzeniu filmu) i stwierdził, że oto jest esencja jego sztuki.
Ja rozumiem, że mhrrrok i tak dalej, ale tutaj jest to tak przesadzone, że aż boli. Prawie każdy element jest ozdobiony na jedną modłę, "straszność" uzyskana tym samym sposobem, a wszystko bardziej przypomina groteskę niż faktyczny ciężki mroczy klimat.

Sama gra może być ciekawa, szczególnie, ze Polacy mają rękę do przygodówek.
No zobaczymy. Chętnie zapoznam się z nią bliżej. Tylko boję się, że brak inwencji grafików spowoduje spore znużenie tym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować