Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Knight dopiero w przyszłym roku

34 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2014 o 19:27, Henrar napisał:

Fajne przyznanie się do błędu.

Omg napisałem że popełniłem jeden błąd a drugi czyli "n" zamiast "m" jest przypadkowy, i tak przyznałem sie do błędu czemu ty musisz zawsze tak irytować ludzi... Cieszy cię aż tak tryumf nad kimś bo mam wrażenie gdy ze mną rozmawiasz ze tak... A co do spilera którego tak fajnie zacytowałeś, to po takim kevciu tego sie właśnie spodziewałem ale widzę że odpuścił choć pierwszego posta już nie mógł... Także EoT i skończmy tą jałową dyskusję nie na temat ok? A jak chcesz tak bardzo o angielskim porozmawiać to English Channel jest idealny do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie znasz angielskiego to się nim nie posługuj, popełniłeś w sumie trzy błędy, dwa w słowie SCUMBAG a trzeci w odmianie. Nie szpanuj językiem o którym nie masz zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 19:53, Eternal101 napisał:

Omg napisałem że popełniłem jeden błąd a drugi czyli "n" zamiast "m" jest przypadkowy,
i tak przyznałem sie do błędu czemu ty musisz zawsze tak irytować ludzi...


Raczej chodziło mu o to, że napisałeś scunbug (nie scumbag), a przyznałeś się tylko do pomylenia "m" z "n" ("popełniłem jeden błąd ("m" jest blisko "n" ) więc przez przypadek wcisnąłem"). ;P

____

Arkham Knight miał duże szanse na zostanie grą roku, smutek. Mam nadzieję, że przynajmniej na E3 pokażą coś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 19:53, Eternal101 napisał:

Omg napisałem że popełniłem jeden błąd a drugi czyli "n" zamiast "m" jest przypadkowy


DWA błędy popełniłeś. Zanalizujemy twoje "przyznanie" krok po kroku.

int liczba_bledow = 0;

Popełniłeś dwa błędy w jednym słowie po angielsku. Gratuluje! - kevciu napisał takiego oto posta.

Yhy ciekawe gdzie :) - lekceważąco odpisujesz. Tak naprawdę nie masz pojęcia, gdzie jest drugi.

idź człowieku na tego GoL''a swojego i daj ludziom żyć, dostałeś 2 poziomowego degrada a dalej ludzi zaczepiasz... - nie przyznajesz się do żadnego błędu i robisz wycieczkę personalną.

[i]I jak już to popełniłem JEDEN błąd ("m" jest blisko "n" ) więc przez przypadek wcisnąłem. - zaznaczenie konstrukcji użytej tutaj jest moje. Przyznajesz się tylko do tej literówki. Jest jeszcze druga. (U zamiast A, tego już się nie da wytłumaczyć nietrafieniem w klawisze).

liczba_bledow++; - mamy jeden błąd.

I później w spoilerze - Czekam na falę wyzwisk

Koniec postu. liczba_bledow wynosi JEDEN. Do drugiego się w oryginalnym poście nie przyznałeś. Teraz się już nie wykręcaj, bo znowu się kompromitujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 19:56, kevciu napisał:

Skoro nie znasz angielskiego to się nim nie posługuj, popełniłeś w sumie trzy błędy,
dwa w słowie SCUMBAG a trzeci w odmianie. Nie szpanuj językiem o którym nie masz zielonego
pojęcia.

Dobrze że ty masz o nim pojęcie, i skończ się czepiać ciągle... Idź sobie trolluj na GoL''u tutaj ludzie nie lubią osób tobie podobnych.. Nie szpanuje językiem, i uwierz że go znam w przeciwnym wypadku nie zdałbym matury na takim poziomie na jakim zdałem, po 2 z ludźmi jakoś się dogaduję i rozumieją mnie brak ci argumentów to szukasz innych byle dogryźć drugiej osobie... Po 3 używaj opcji "odpowiedz" po to ona jest jak do mnie piszesz -.-. Po 4 75% polaków mówi "scumbagu" czy "hate''ować" odmieniając te słowa więc nie wiem, w czym ty znowu widzisz problem? Ale jak mówiłem brak ci argumentów na inne tematy to czepiasz sie byle się czepiać, widzę że koniecznie chcesz znów wojnę wywołać, jedynę co ci powiem to to że ci współczuję. EoT z tobą już skończyłem rozmowę i szkoda że Kaharot cię nie zbanował zamiast degrada ale cóż tak w regulaminie jest zapisane :(. BTW Skończ offtopować w tym wątku... Z resztą ty w każdym offtopujesz -.-.

Niflheim Wiem wiem, zauważyłem to ale nie mogłem edytować to co miałem zrobić? Śmiecić drugim postem po to by jedno słowo poprawić? Nie wydaję mi się :).

Henrar Ile jeszcze będzie wypominał ten błąd? Nauczyciele w technikum do którego chodziłem tak błedów nie wytykali co TY, do tego mam sie bić w pierś i klęczeć na grochu jako odpokutowanie błedu? Czepiasz sie jakbym popełnił jakiś karygodny błąd ortograficzny w rodzimym języku, kto chciał i tak zrozumiał to Polskie forum, na zagranicznych też ludzie rozumieją mnie i dogaduję się (inaczej bym w mmo raczej sobie nie porajdował na serie na którym gram główną postacią). Więc ja bym na tym skończył a co do spoilera kevciu wie ocb i tyle mi wystarczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz skończyć? To, że ktoś wytknął tobie błąd to nie oznacza, że zaraz musisz wywoływać kłótnię... Proszę wrócić do tematu wątku i ostrzegam mam Twoje posty na oku, bo widać że dosyć często się to zdarza w Twoim przypadku...

Nie odpisuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 20:22, Eternal101 napisał:

Dobrze że ty masz o nim pojęcie, i skończ się czepiać ciągle... Idź sobie trolluj na
GoL''u tutaj ludzie nie lubią osób tobie podobnych.. Nie szpanuje językiem, i uwierz
że go znam w przeciwnym wypadku nie zdałbym matury na takim poziomie na jakim zdałem,

po 2 z ludźmi jakoś się dogaduję i rozumieją mnie brak ci argumentów to szukasz innych
byle dogryźć drugiej osobie...

Freak_manie xD Kolejna poszlaka:
http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=13205659
Coś za dużo ciebie łączy z tamtym gościem :>

Dnia 03.06.2014 o 20:22, Eternal101 napisał:

Po 3 używaj opcji "odpowiedz" po to ona jest jak do mnie
piszesz -.-. Po 4 75% polaków mówi "scumbagu" czy "hate''ować" odmieniając te słowa
więc nie wiem, w czym ty znowu widzisz problem? Ale jak mówiłem brak ci argumentów na
inne tematy to czepiasz sie byle się czepiać, widzę że koniecznie chcesz znów wojnę wywołać,
jedynę co ci powiem to to że ci współczuję. EoT z tobą już skończyłem rozmowę i szkoda
że Kaharot cię nie zbanował zamiast degrada ale cóż tak w regulaminie jest zapisane :(.
BTW Skończ offtopować w tym wątku... Z resztą ty w każdym offtopujesz -.-.

Ty i te twoje EOT :>

Dnia 03.06.2014 o 20:22, Eternal101 napisał:


Henrar Ile jeszcze będzie wypominał ten błąd? Nauczyciele w technikum do którego
chodziłem tak błedów nie wytykali co TY

To i widać sami popełnili błąd. Besides, dostarczyłeś mi kolejną poszlakę, że jesteś freak_manem :>

Dnia 03.06.2014 o 20:22, Eternal101 napisał:

do tego mam sie bić w pierś i klęczeć na grochu
jako odpokutowanie błedu?

Przyznać się do błędu (obu, ty do tylko jednego i jeszcze ZAPIERAŁEŚ SIĘ, ŻE GO NIE POPEŁNIŁEŚ).

EDIT: Dobra, koniec z mojej strony, tak to jest jak się nie odświeża strony i nie widzi niebieskiego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedyny ciekawy i interesujący(to jak bardzo podrasowali grafikę) mnie w tym roku tytuł to nowe Call of Duty????

Genialne posunięcie nie ma co. Czyli rok 2014 rokiem obsuw oraz ogólnej nędzy i rozpaczy ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli jedyny ciekawy i interesujący(to jak bardzo podrasowali grafikę) mnie w tym roku
> tytuł to nowe Call of Duty????
>
> Genialne posunięcie nie ma co. Czyli rok 2014 rokiem obsuw oraz ogólnej nędzy i rozpaczy
> ech....
Jeszcze niech przełożą inne tytuły z tego roku (oby nie) to będzie rok nędzy. Bo jakby nie było parę ładnych tytułów jeszcze zostało na ten rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wyjątkowo biedny jest ten rok. Myślałem, że Batman: AK będzie się bił z Far Cryem 4 o
> tytuł gry roku a tu klops. Szkoda, ten rok jest wyjątkowo kiepski dla branży gier.

Wasteland 2, Pillars of Eternity, Divinity: Original Sin, Underrail - szykuje się świetny rok dla klasycznych RPG a Ty tu jakieś herezje prawisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i dobrze ;) jak na razie ten Batman nie zapowiadał się na nic rewelacyjnego ot kolejne Arkham City z Batmobilem. Rocksteady zna się na swojej robocie jak nikt inny i wierzę że dzięki opóźnieniu premiery znowu zrobią kolejnego genialnego batmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować