Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - znamy składy wszystkich edycji!

124 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że ci którzy już wcześniej zamówili tego bliżej nieokreślonego preordera w gram.pl będą mieli możliwość wyboru edycji jako pierwsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zamowić kolekcjonerkę, choć serwery całkiem zapchane. Cena 350 zl to na pewno nie mało, ale w końcu wspieram polską firmę :D
Teraz tylko trzeba czekać na premierę i mieć nadzieję, że gra będzie tak dobra, jak tego oczekujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ta EK kipi dodatkami? Artbook, figurka - to standard. Jedynie medalion ciut odróżnia, ale też nic specjalnego. Liczyłem na więcej. Ale pewnie i tak kupię. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcjonerka. U was będzie do kupienia? Coś już wiecie? I w jakiej cenie może być? Nie oglądałem konferencji ale może coś o wymaganiach mówili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy na cdp.pl można wybrać opcję płatność przy odbiorze, czy niestety trzeba płacić z góry (potwierdzenie płatności 3 tygodnie przed premierą oczywiście)?

Jeśli tylko z góry, to czekam, aż będzie na gramie lub w innych sklepach ta EK do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czym tu się wszyscy zachwycają.
EK jest, w moim odczuciu, słaba. Cenę zawyża figurka, która dla mnie jest tandetna i bardzo mało ciekawa.
Na pewno kupię grę, ale wersję podstawową, która i tak jest droga jak na to, co oferuje i w porównaniu do poprzednich odsłon z serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 20:47, Marcellus_vega napisał:

No pięknie, serwery ostro przeładowane, Corvus skoro zamówiłeś jako drugi powiedz jaką
godzinę zamówienia masz na poczcie w potwierdzeniu złożenia zamówienia?

Ja mam 20:28 jeśli cię to interesuje.

Swoją drogą, szkoda, że nie ma poradnika tak jak w poprzednich częściach :/ Przynajmniej miało się pewność, że się żadnego zadania nie pominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

damn jak wcześniej na gramie były ek to udało się wyłapać numer do 100 teraz nie są numerowane i się próbowałem zalogować do konta cdp nie patrzyłem tam od czasu przenosin się okazało że muszę nowe konto założyć i tak poszło zanim zamówiłem z 750 sztuk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 20:55, Kazak napisał:

Ja mam 20:28 jeśli cię to interesuje.


Ogólnie pytam, bowiem tak jak zawsze począwszy od wiedźmina 1 zamówienie tej gry graniczy z cudem, mi się osobiście udało wbić na serwer dopiero po 20:30 widząc zaś po liczniku jak szybko leci co się tyczy zamówień EK stawiam na jakieś 10k - tyle zamówień przedpremierowych pewnie pójdzie w naszym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, czyli skończyło się "lepsze traktowanie" dla Polaków. Wiesiek kosztuje teraz tyle, co każda inna gra. I jeszcze ze słabszą podstawką, niż dwójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować