Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2: ArenaNet zapowiada zmiany w Living World Season 2

9 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Nowy sezon będzie przypominał osobisty wątek fabularny (personal story). Choć nowe rozdziały będą dodawane co dwa tygodnie, gracze będą mieli nieograniczony czas na ukończenie każdego etapu i zdobycie osiągnięć.

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars 2: ArenaNet zapowiada zmiany w Living World Season 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bosko, jestem z Guild Wars od dawna, i będe taki sam czas z Guild Wars 2 a być może i dłużej skoro mówili że chcą z czasem zamienić GW2 w GW3 zamiast wydawać nową grę.
Zmiany w Living Story bardzo dobre, teraz mam tylko nadzieję że wreszcie ruszymy ze smokami skoro już wszystkie oficjalnie są przebudzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scarlet obudziła Mordremotha a nie Primordiusa. Bubbles nie śpi pod LA tylko obudził się na dnie oceanu i dlatego kraity oraz quagany wypłyneły na brzeg a dostęp do Kitaju jest zablokowany. Primordius obudził się z resztą jako pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze sie bawilem w gw2 dopóki w okolicach 80 lvl fabuła nie pchneła mnie na 4 odobowe dungeony, ta gra nie dla takich noobów jak ja, dobrze ze wbiłem 80 przed końcem darmowego weekendu kupe kasy zaoszczędziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszystkie? Wydawało mi się, że Scarlet obudziła Primordiusa. A czy przypadkiem smok pod
> LA nie jest też uśpiony? Tzw: "Bubbles"?


Ona obudzila 6-go smoka, dotad nieznanego. I on nie jest pod LA, tylko pod LA linie magii przebiegaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie że już niema ograniczenia czasowego na robienie tego bo ten wyścig szczurów był lekko chory. Jak dla mnie w tym momencie pozbyli się wszystkich większych wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wydaje się lepiej przemyślane. Dla tych, którzy nie spędzają w świecie Guild Wars 2 każdej wolnej chwili (czyli np. taki ja) jest to świetne rozwiązanie. W pierwszym sezonie przegapiłem kilka rozdziałów. Teraz istnieje dużo większa szansa na to, że uda mi się doświadczyć wszystkich tych nowych wydarzeń na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować