Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To już ostatnie dni na odebranie przedmiotów z domu aukcyjnego Diablo III

15 postów w tym temacie

"negatywnie wpływał na rozgrywkę, polegającą na zabijaniu potworów z nadzieją na znalezienie najlepszych przedmiotów. " Na tym polega gra w diablo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 17:31, Mysurek napisał:

"negatywnie wpływał na rozgrywkę, polegającą na zabijaniu potworów z nadzieją na znalezienie
najlepszych przedmiotów. " Na tym polega gra w diablo :P


Interpunkcja ;)

Ostatnie zdanie jest poprawne, ten tekst co zacytowałeś opisuje prawdziwą grę w Diablo i właśnie jest napisane, że ten dom aukcyjny temu przeczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz w ogóle nic nie można znaleźć. Gram mniej lub więcej od premiery dodatku i nie widziałem takich itemów jak chocby sławny Shard of Hate wytypowany przez graczy jako nowy legendarny przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 18:43, Revan91 napisał:

Teraz w ogóle nic nie można znaleźć. Gram mniej lub więcej od premiery dodatku i nie
widziałem takich itemów jak chocby sławny Shard of Hate wytypowany przez graczy jako
nowy legendarny przedmiot.


A na jakim poziomie trudności grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 18:43, Revan91 napisał:

Teraz w ogóle nic nie można znaleźć. Gram mniej lub więcej od premiery dodatku i nie
widziałem takich itemów jak chocby sławny Shard of Hate wytypowany przez graczy jako
nowy legendarny przedmiot.


W sumie mnie trochę śmieszą płacze na drop legendarnych przedmiotów. W D3 mam rozegrane prawie 300h i wydropiłem o wiele więcej legendarek niż unikatów i setów w D2 (a miałem więcej niż 20 postaci powyżej 95lvl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 19:06, Isildur napisał:

> Teraz w ogóle nic nie można znaleźć. Gram mniej lub więcej od premiery dodatku
i nie
> widziałem takich itemów jak chocby sławny Shard of Hate wytypowany przez graczy
jako
> nowy legendarny przedmiot.

A na jakim poziomie trudności grasz?


Torment IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 19:42, Isildur napisał:

> Torment IV

A czasem te lepsze legendy nie wypadają na torment VI? ;)


Od T1 setowe, a w sumie cała reszta w tym ten mieczyk spada na normal, więc lipa. Kazdy z moich znajomych grających w d3 ma swoje 20-30 itemów, ktore lecą niemal co dzień, pozostałe 1 na 200 lub w ogóle. System jest słaby ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 19:44, Revan91 napisał:

Od T1 setowe, a w sumie cała reszta w tym ten mieczyk spada na normal, więc lipa. Kazdy
z moich znajomych grających w d3 ma swoje 20-30 itemów, ktore lecą niemal co dzień, pozostałe
1 na 200 lub w ogóle. System jest słaby ogólnie.


Jak grałem regularnie to legenda lub set jakiś wypadał mi co godzinę, nie wiem może jakiegoś pecha masz albo coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 19:52, Isildur napisał:

> Od T1 setowe, a w sumie cała reszta w tym ten mieczyk spada na normal, więc lipa.
Kazdy
> z moich znajomych grających w d3 ma swoje 20-30 itemów, ktore lecą niemal co dzień,
pozostałe
> 1 na 200 lub w ogóle. System jest słaby ogólnie.

Jak grałem regularnie to legenda lub set jakiś wypadał mi co godzinę, nie wiem może jakiegoś
pecha masz albo coś :)


Pewnie tak, a nie ma żadnej metody na wydropienie konkretnego przedmiotu. Jak to dodadzą, to będzie się grało fajniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 19:54, Revan91 napisał:

Pewnie tak, a nie ma żadnej metody na wydropienie konkretnego przedmiotu. Jak to dodadzą,
to będzie się grało fajniej.


Jak to nie? Przecież od tego jest gambling właśnie. Jeśli czaisz się na jakiś mieczyk jednoręczny, to w to pakuj blood shardy. Większa szansa, że w ten sposób zdobędziesz to co chcesz niż biegając po świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 10:08, leszeq napisał:

> Pewnie tak, a nie ma żadnej metody na wydropienie konkretnego przedmiotu. Jak to
dodadzą,
> to będzie się grało fajniej.

Jak to nie? Przecież od tego jest gambling właśnie. Jeśli czaisz się na jakiś mieczyk
jednoręczny, to w to pakuj blood shardy. Większa szansa, że w ten sposób zdobędziesz
to co chcesz niż biegając po świecie.


Przy 10k straciłem rachubę, a i tak nie dostałem tego co co chciałem. Dal porównania w grze znalazłem 5 Thunderfury, i dodatkowo własnie jedna z nich w gambling wypadła. Cały inny szereg broni jednoręcznych się nie pojawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować