Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie: kontynuacja Ryse: Son of Rome była w planach, ale została skasowana

10 postów w tym temacie

No taka prawda. Zamiast robić dobre gry to kombinują z Warface i tym podobnymi bękartami rzymu.
Crysis 1 był świetną grą a później tylko niszczyli markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieli swietny start z FC i Crysisem, potem byla juz tylko rownia pochyla. Niech sie ogarna, szkoda mi ich bedzie jesli upadna. Sadze ze stac ich na wiecej, niz poki co pokazali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że teraz wszyscy twierdzą, że pierwszy Crysis to świetna gra, a po premierze został okrzyknięty beznadziejnym benchmarkiem graficznym, z beznadziejnym AI, z beznadziejnym światem i beznadziejną fabułą. I to można było wyczytać na każdym serwisie, pod każdym filmikiem i każdą recenzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 16:55, voitek123 napisał:

Ciekawe, że teraz wszyscy twierdzą, że pierwszy Crysis to świetna gra, a po premierze
został okrzyknięty beznadziejnym benchmarkiem graficznym, z beznadziejnym AI, z beznadziejnym
światem i beznadziejną fabułą. I to można było wyczytać na każdym serwisie, pod każdym
filmikiem i każdą recenzją.


Bo byl benchmarkiem, ale byl tez bardzo fajna gra. Moze nie tak fajna jak FC, ale tez bardzo milo mi sie w niego gralo. A ze wszyscy narzekali, a teraz chwala? No coz, kazdy widzi to co chce widziec. O ile mnie pamiec nie myli to Crysis zaraz po premierze znalazl spora rzesze fanow, wiec takie uogolnianie ze "wszyscy" to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie tam najlepszą ich grą był Crysis 2 ;P
>
W sumie zgadzam się ale takie gry jak Turok mają swój urok i jak na razie nikt jeszcze nie podjął wyzwania próby stworzenia Turok 2 a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi tam Crysis bardzo się podobał (przynajmniej do czasu, aż w grze nie pojawili się kosmici, wtedy już było trochę gorzej). Nie wiem, czego ludzie się po nim spodziewali, że tak bardzo na niego psioczyli po premierze. Główną cechą wyróżniającą go spośród innych FPS-ów miał być nanokombinezon, no i był. Mi osobiście bardzo podobały się jego opcje (szczególnie niewidzialność), do tego dochodziły porządna SI przeciwników, wiele dróg prowadzących do celu i możliwość załatwienia akcji zarówno po cichu, jak i robiąc totalną rozwałkę. Trzeba też wspomnieć o przepięknej grafice, która wcale nie wymagała sprzętu z kosmosu, a sama gra chodziła mi na wysokich ustawieniach na starym, dobrym GF8600 GTS. Nie miałem okazji sprawdzić gry w multi, bo nie miałem wtedy jeszcze dostępu do Sieci (brzmi to śmiesznie, ale trzeba pamiętać, że Crysis ma już 7 lat - nawiasem mówiąc, gra wciąż wygląda lepiej niż część wydawanych obecnie tytułów), ale mogę sobie tylko wyobrazić, jak świetna musiała być gra, gdy naprzeciwko siebie stawały dwie drużyny wyposażone w nanokombinezony zapewniające niewidzialność. Choć ukończyłem Crysisa tylko raz, mam bardzo dobre wspomnienia z nim związane i pozostaje on w gronie moich ulubionych FPS-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dla mnie tam najlepszą ich grą był Crysis 2 ;P
> >
> W sumie zgadzam się ale takie gry jak Turok mają swój urok i jak na razie nikt jeszcze
> nie podjął wyzwania próby stworzenia Turok 2 a szkoda

Eee z tego co pamiętam Turoków wyszło całkiem sporo tylko od dwójki w górę raczej nie można ich nazwać zbyt udanymi.
Crytek faktycznie mógłby się bardziej skupić na swoim silniku i FC, Crysisie, w sumie gość powiedział to co wszyscy wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem podążanie w kierunku MOBA i gier F2P to jest błędem. Powinni skupić się tylko na ich silniku i na grach typu Crysis czy Homefront i lepiej wyszli by na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować